Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Доставка ОСЦПВ на дім

  • Кращі страхові пропозиції від провідних брендів
  • Доставка поліса додому в будь-яку точку України
  • Знижки наступні замовлення
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Доставка ОСЦПВ на дім по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
Враховуючи насиченість пропозицій по ОСЦПВ від різних компаній, постійно вдосконалюється сервіс з продажу полісів. На сьогоднішній день в МТСБУ зареєстровано понад 10 тисяч страхових агентів, які мають право продавати Автоцивілку. Зрозуміло, в умовах здорової конкуренції збільшуються канали продажів і кількість різного роду бонусів для клієнтів; оформлення стає більш швидким і доступним, у багатьох місцях продажів також вводиться доставка ОСЦПВ на будинок. Переваги очевидні - водій економить свій час на поїздку в місце продажу і отримує оформлений за всіма правилами поліс вдома або в будь-якому зручному місці. Що слід знати, замовляючи страховку таким чином? В першу чергу, потенційний страхувальник виконує розрахунок вартості в інтернеті або в телефонному режимі. При цьому він повинен вказати всі дані коректно, оскільки помилки можуть спричинити неприємні наслідки. Наприклад, невірно вказавши свій безаварійний стаж і отримавши незаслужено знижку по системі Бонус-малус, отримати відшкодування у випадку ДТП практично неможливо. Це стосується й інших параметрів заповнення анкети. Найкраще заповнювати анкету на ОСЦПВ на 3 місяці самостійно, а не в телефонному режимі, перевіривши кілька разів правильність і актуальність даних і тільки після цього чекати дзвінка фахівця і перевірити ще раз всі дані разом. При заповненні анкети з нуля по телефону може зіграти роль людський фактор - продавець може неправильно розчути яку-небудь інформацію і внести її в поліс. Страхові компанії у разі ДТП можуть причепитися до цього, а також до некоректного заповнення паспортних даних і через суд вимагати невиплату відшкодування. Дуже важливо також після доставки поліса перевірити самостійно всі дані, перерахувати страхування ОСЦПВ вартість і в разі виявлення неточностей негайно звернутися до страховика або агенту. Щоб уникнути шахрайства, також краще перевірити доставлений поліс на сайті МТСБУ на його актуальність і дійсність. МТСБУ на своїй інтернет-сторінці надає такий сервіс всім власникам полісів Автоцивілки цілодобово. Доставка ОСЦПВ на дім - це порівняно нова послуга, набагато спростила всю процедуру оформлення і заощадити час багатьох страхувальників. Ринок ОСЦПВ на півроку в Україні, безсумнівно, розвивається і незабаром, з впровадженням системи електронних полісів, клієнтам навіть не треба буде замовляти доставку - поліс прийде в електронному вигляді на e-mail і його можна буде самостійно роздрукувати на принтері.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг