Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Де Купити ОСЦПВ

  • Кращі пропозиції, де купити поліс ОСЦПВ в Україні
  • Оформлення поліса швидко і без зайвих рухів тіла
  • Акція! Персональні знижки при самоcтоятельном оформленні заявки!
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Де Купити ОСЦПВ по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
Ринок ОСЦПВ, не дивлячись на свою доступність, все ще переживає ряд труднощів. В першу чергу, багато клієнтів скаржаться на недостатню поінформованість про всі деталі договору. Страхувальник часто не розуміє, де купити поліс ОСЦПВ і чому саме там. Багато точки продажів полісів виглядають приблизно так - на узбіччі дороги стоїть кіоск з написом: «Шкарпетки. Продукти. Страховки ». Зрозуміло, про належне інформування покупця тут не може бути й мови. Тобто, деякі страхові компанії довіряють продаж своїх продуктів фактично людям з вулиць, не особливо розбирається в питанні. Імідж таких компаній псується, і це повністю їх вина. Слід пам'ятати, що найкраще купувати поліс в місцях, де можна отримати детальну інформацію про страховика від професіоналів. Також будь усвідомлений покупець поліса бажає порівняти умови і ціну в різних компаніях. Часто в кіосках, згаданих вище, і схожих точках продажів надані послуги якоїсь однієї маловідомої компанії. Іноді ціна за такий поліс виглядає настільки привабливою, що клієнт не замислюється, де купити ОСЦПВ, а відразу «клює» на знижку. Це неправильно, оскільки до страхування необхідно підходити відповідально. Якщо страхова компанія не дбає про свій імідж і дозволяє продавати свої поліси таким чином, тоді страхувальник неодмінно повинен задуматися про наслідки і про доцільність такої покупки. Адже крім простого шахрайства, можна зіткнутися з невиплатою з боку страховика в разі ДТП, у зв'язку з його важким фінансовим становищем. Слід максимально відповідально підходити до питання, де купити поліс ОСЦПВ. Обов'язково варто поцікавитися, як йдуть справи у страховика, довідатися про продавця і порівняти плюси і мінуси Автоцивілки в різних компаніях a>.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг