Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Де Краще ОСЦПВ

  • Вибирайте, де краще ОСЦПВ, Жираф допоможе вам у цьому!
  • Економія часу - оформлення поліса займає кілька хвилин!
  • Адресна доставка та подарунки від giraf.ua
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Де Краще ОСЦПВ по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
Ринок ОСЦПВ в нашій країні представлений пропозиціями від безлічі компаній. На жаль, багато з них з року в рік покидають цей сегмент страхування, залишаючи страхувальників їздити вітчизняними дорогами на свій страх і ризик. Водіям при виборі компанії, де краще страхувати ОСЦПВ, слід враховувати сумний досвід страховиків-банкрутів та їх клієнтів. Як показує практика, найчастіше банкрутами стають компанії, які демпінгують вартість поліса з метою в короткий період накопичити значну суму грошей. Потім, як правило, відбуваються страхові випадки і на їх покриття вже не вистачає засобів. Компанія оголошує себе неплатоспроможною, а горе-водієві доводиться довгими місяцями добиватися виплат від МТСБУ або покривати збитки своїми коштами. Дуже важливо, задаючись питанням, де страхувати ОСЦПВ, звернути увагу на ціну поліса і порівняти її зі середньоринкової. Відомо, що українських водіїв можна умовно поділити на дві категорії: ті, хто купує поліс Автоцивілки усвідомлено і ті, хто женуться за низькою ціною і сприймають страховку як свого роду зобов'язання перед ДАІ. Представникам другої групи просто слід пам'ятати, що низька ціна може згодом зіграти злий жарт із охочими заощадити. Природно, де краще ОСЦПВ вирішує страхувальник особисто, але загальноприйнято також звертати увагу на рейтинг компанії, рівень оплати відшкодування, членство компанії в МТСБУ, відгуки про компанії в інтернеті, фінансові звіти діяльності тощо. ОСЦПВ не просто так в Україну стало обов'язковим видом Автострахування - таким чином держава, виходячи з кількості ДТП на дорогах врегулювало турботу про всіх учасників аварії. У свою чергу страхувальники повинні усвідомлено підходити до вибору компанії для свого ж захисту.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг