Ринок ОСЦПВ в нашій країні представлений пропозиціями від безлічі компаній. На жаль, багато з них з року в рік покидають цей сегмент страхування, залишаючи страхувальників їздити вітчизняними дорогами на свій страх і ризик. Водіям при виборі компанії, де краще страхувати ОСЦПВ, слід враховувати сумний досвід страховиків-банкрутів та їх клієнтів.
Як показує практика, найчастіше банкрутами стають компанії, які демпінгують вартість поліса з метою в короткий період накопичити значну суму грошей. Потім, як правило, відбуваються страхові випадки і на їх покриття вже не вистачає засобів. Компанія оголошує себе неплатоспроможною, а горе-водієві доводиться довгими місяцями добиватися виплат від МТСБУ або покривати збитки своїми коштами. Дуже важливо, задаючись питанням, де страхувати ОСЦПВ, звернути увагу на ціну поліса і порівняти її зі середньоринкової. Відомо, що українських водіїв можна умовно поділити на дві категорії: ті, хто купує поліс Автоцивілки усвідомлено і ті, хто женуться за низькою ціною і сприймають страховку як свого роду зобов'язання перед ДАІ. Представникам другої групи просто слід пам'ятати, що низька ціна може згодом зіграти злий жарт із охочими заощадити.
Природно, де краще ОСЦПВ вирішує страхувальник особисто, але загальноприйнято також звертати увагу на рейтинг компанії, рівень оплати відшкодування, членство компанії в МТСБУ, відгуки про компанії в інтернеті, фінансові звіти діяльності тощо. ОСЦПВ не просто так в Україну стало обов'язковим видом Автострахування - таким чином держава, виходячи з кількості ДТП на дорогах врегулювало турботу про всіх учасників аварії. У свою чергу страхувальники повинні усвідомлено підходити до вибору компанії для свого ж захисту.