Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Купити ОСЦПВ з доставкою

  • Доставка поліса в лічені години після замовлення в будь-який регіон країни!
  • Економія часу і кваліфікована підтримка
  • Акція! Індивідуальні знижки при самоcтоятельном оформленні заявки!
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Купити ОСЦПВ з доставкою по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
Сфера продажу страхових послуг в Україні з кожним роком набирає обертів. З'являються нові компанії, посилюється конкуренція, повсюдно підвищується рівень страхової культури в суспільстві. Поліпшується і сервіс надання страхових послуг. Ще з моменту введення обов'язкового автострахування, компаніями реалізується поліс ОСЦПВ з доставкою додому. Оскільки договору Автоцивілки - це бланки суворої звітності, то страховики, впроваджуючи цю послугу, брали на себе додаткову відповідальність. Адже поліс доставляється кур'єром, іноді заповнений без клієнта з його слів, тому бували випадки псування або втрати бланків. Але в цілому, послуга користується попитом і постійно популяризується. Купити поліс ОСЦПВ з доставкою може дозволити собі будь страхувальник. Деякі компанії навіть надають безкоштовну доставку (як правило, клієнтам, які купують поліса не перший рік). Страховку можна отримати навіть у віддалених регіонах країни, не виходячи з дому, використовуючи послуги поштових сервісів. Страхувальники все частіше вимагають особливого сервісу, не бажають робити зайвих рухів тіла і шукають, де можна купити ОСЦПВ з доставкою. Слід зазначити, що цю послугу охочіше вводять страхові посередники. Для клієнта це просто рай - крім того, що можна вибрати що цікавить поліс, порівняти його в різних компаніях, так ще й отримати його в будь-якому зручному місці. Для оформлення договору страхування віддалено, необхідно бути уважним у дрібницях. Особливо, якщо це онлайн-заявка. Краще кілька разів перевірити правильність і актуальність всіх даних. Навіть незначна, здавалося б, помилка може мати катастрофічні наслідки. Наприклад, клієнт оформляє ОСЦПВ з доставкою і невірно вказав свій стаж водіння або безаварійний досвід, отримав знижку за системою бонус-малус і потрапив в ДТП. У такому випадку страхова компанія має право не виплачувати відшкодування. Крім того, клієнта можуть оштрафувати за відсутність актуального поліса Автоцивілки і спробу страхового шахрайства, навіть якщо він і не претендував на шахрайські дії. Експерти рекомендують оформляти доставку на поліси ОСЦПВ тільки людям, які повністю обізнані в продукті, який вони купують і знають всі тонкощі заповнення страхового договору. Крім того, краще навести довідки і про страховика, про його виплатах і знайти в інтернеті відгуки клієнтів.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг