Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Оформити ОСЦПВ

  • У нас можна оформити ОСЦПВ за кілька хвилин!
  • Ви будете приємно здивовані нашою оперативною роботою
  • Бонуси і акційні пропозиції на страхові поліси
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Оформити ОСЦПВ по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
Для деяких автолюбителів не має значення, де оформити ОСЦПВ - вони купують поліс в першій-ліпшій точці продажу і навіть не підозрюють про те, що поліс може бути недійсний. МТСБУ ретельно досліджує шахрайство в сфері автострахування і намагається присікти будь-які спроби таких угод, але, на жаль, щомісяця фіксуються десятки таких випадків. Найчастіше оформити ОСЦПВ пропонують в страхових компаніях банкрутах. Серед таких компаній за минулі роки найбільше реалізовано договорів компаній «Лафорт», «Інвестсервіс», «Добробут» та ін. Перш, ніж оформити поліс ОСЦПВ, слід відвідати сайт МТСБУ і перевірити, чи дійсно обрана компанія є членом бюро. Якщо ж виявлена спроба продажу поліса збанкрутілого страховика, слід негайно звернутися до правоохоронних органів. Реалізація таких полісів кримінально карна. Але набагато більшою проблемою є продаж бланків Автоцивілки, які офіційно числяться загубленими або зіпсованими. При цьому продаж здійснюється від страхової компанії, яка себе «добре відчуває» на ринку і не може викликати жодних підозр. Тут йдеться про шахрайство самого страхового агента. Як правило, страхові компанії зацікавлені в розслідуванні таких випадків і передачі таких агентів в правоохоронні органи. При пошуку місця, де зробити страховку ОСЦПВ , слід всього лише бути обізнаним про поточний стан страхової компанії і поцікавитися даними про продавця послуг. По можливості записати телефон продавця, дізнатися інформацію про його діяльність. Можна і поцікавитися у страховика, чи легально продаються поліси в даному місці. Набутий поліс, щоб їздити спокійно, краще перевірити за номером на дійсність на сайті МТСБУ.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг