Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

ОСЦПВ онлайн

  • Оформлення ОСЦПВ онлайн займає кілька хвилин
  • Доставка чинного поліса в будь-яку точку України
  • Акція! Подарунки від Giraf.ua всім клієнтам!
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс ОСЦПВ онлайн по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
В Україні, порівняно з європейськими країнами, історія автострахування налічує всього кілька років. Тільки з 2008 року влада вирішила зробити оформлення ОСЦПВ для водіїв в обов'язковому порядку. Зараз вітчизняний ринок успішно переймає досвід зарубіжних компаній. Нещодавно у користувачів інтернету з'явилася можливість, використовуючи ОСЦПВ онлайн калькулятор, розраховувати і купувати поліси через мережу. Страхові компанії, таким чином, вирішили йти в ногу з часом. Ще недавно в інтернеті можна було тільки ознайомитися з умовами договорів, знайти інформацію про страховика, а вже сьогодні можна і порахувати ОСЦПВ за допомогою калькулятор онлайн, і навіть купити його, не встаючи з місця. Спочатку, коли можливість оформити ОСЦПВ онлайн тільки з'явилася, страховики не думали, що попит на послугу буде рости в геометричній прогресії. Сьогодні ж всі провідні страховики, брокери, посередники й агенти впроваджують цей сервіс, роблячи ставку на інтернет-продажі. Збільшення попиту цілком логічно - онлайн калькулятор ОСЦПВ дозволяє швидко вибрати необхідну страховку. Економиться час не тільки клієнта, але і продавця на всіх етапах укладення договору. Деякі сайти посередників та страхових компаній пропонують також провести онлайн-консультацію з усіх питань, що стосуються Автоцивілки. За допомогою онлайн-консультантів можна оформити договір, обговорити умови доставки та багато іншого. Якщо ж не влаштовує такий спосіб, можна зателефонувати в компанію, яка продає поліси і дізнатися всю необхідну інформацію. Калькулятор ОСЦПВ онлайн - це майбутнє ринку автострахування в Україні, і воно настало вже сьогодні. Масове впровадження сервісу та інтеграція з найостаннішими актуальними даними для розрахунку ціни страховки розвивають інтернет-страхування в нашій країні і роблять його простим і доступним для всіх категорій споживачів. У найближчому майбутньому, після введення системи електронної Автоцивілки, не треба буде навіть замовляти поліс в інтернеті. МТСБУ вже кілька років намагається впровадити цю систему. Після прорахунку замовлення негайно вирушить на електронну пошту. По суті, страхувальник зможе купити поліс за кілька хвилин, не рухаючись з місця, все що потрібно - це вихід в інтернет. Просто уявіть, скільки часу можна заощадити, купивши ОСЦПВ, не встаючи з крісла.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг