Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

ОСЦПВ на 1 місяць

  • ОСЦПВ на будь-який термін від Giraf.ua
  • Економія часу - оформлення поліса займає кілька хвилин!
  • Акція! Індивідуальні знижки при самоcтоятельном оформленні заявки!
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс ОСЦПВ на 1 місяць по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
У деяких водіїв іноді виникає необхідність оформити ОСЦПВ на 1 місяць. Законом передбачено, що даний поліс оформляється строком від 15 днів до 1 року. Іншими словами, така можливість є, і в деяких життєвих ситуаціях це більш доцільно, ніж купувати страховку на цілий рік. По-перше, ОСЦПВ на місяць має сенс купувати водіям, які планують незабаром продавати автомобіль. Автоцивілка продовжує діяти після продажу, але оскільки змінюється власник, то немає сенсу переплачувати. По-друге, короткий термін дії поліса може бути вигідний, якщо водій планує перереєструвати транспорт в населеному пункті з меншим населенням. Відомо, що тарифна сітка ОСЦПВ змінюється в залежності від населення міста. Так, наприклад, поліс в Києві буде коштувати в кілька разів дорожче, ніж у провінції. Відповідно не має сенсу купувати дорогу страховку на рік, якщо автомобіль очікує реєстрація в новому місці. Практика показує, що водії, які стикаються з переїздом або зі швидкої продажем автомобіля не завжди оформляють ОСЦПВ на місяць або інший короткий термін, вважаючи, що це не їхня турбота. Таке безвідповідальне ставлення карається - при необхідності інспектор ДАІ може перевірити наявність поліса і виписати штраф до 850 гривень за його відсутність. Ще більші неприємності можуть очікувати при попаданні в ДТП. Швидше за все, крім штрафу, ще доведеться і покривати суму збитку третім особам. Коли ж не належить переїзду або не планується продажу автомобіля, найкраще оформити поліс на максимальний термін. Це набагато менш відчутно вдарить по кишені, ніж багаторазове оформлення на короткі періоди. До того ж річне оформлення заощадить час, що для багатьох водіїв є ключовим фактором.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг