Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

ОСЦПВ на 3 місяці

  • Кращі пропозиції щодо купівлі ОСЦПВ на будь-який термін
  • Економія часу - оперативне оформлення і доставка
  • Акція! Отримайте персональну знижку або подарунок від Giraf.ua!
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс ОСЦПВ на 3 місяці по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
Останнім часом на дорогах збільшилася кількість підставних ДТП. Страхові компанії проводять ретельне розслідування всіх обставин ДТП, щоб визначити ступінь вини учасників. Але не завжди розслідування показує правдиві результати. Про що слід пам'ятати, стикаючись з неприємностями і як не потрапити в руки шахраям? По-перше, слід пам'ятати, що будь поліс - ОСЦПВ на 3 місяці, півроку чи рік гарантує покриття збитків третій особі. Це означає, що не варто йти на поводу у постраждалого учасника аварії на прохання розрахуватися на місці без складання протоколів і виклику співробітників ДАІ. Бувають такі випадки, що після такого розрахунку «потерпілий» звертається ще й до правоохоронних органів і вимагає вже офіційною компенсації. При цьому взаємний розрахунок довести неможливо. Автолюбителям слід бути максимально уважними, щоб виключити будь-які неприємності на дорогах. Насторожити може раптовий задній хід від стоїть попереду автомобіля. Шахраї часто таким чином «підставляються». Відомо, що практично в 100% випадків винним вважається той, хто в'їхав ззаду, саме на це й розраховують аферисти. При подібного роду подставе можуть виручити відеореєстратори або свідки. Але навіть якщо таких немає, не варто піддаватися психологічним атакам, а відразу, можна навіть не виходячи з автомобіля, викликати ДАІ і повідомити страховика. Що стосується типових шахрайських схем, страховики склали приблизний портрет автомобіля, на якому він відбувається. Як правило, це іномарка з тонованими стеклами, транзитними номерами або зовсім без номерів і якимись ледь помітними пошкодженнями бампера або крил. Якщо ви стали жертвою таких схем або бачите підозрілий автомобіль - не нервуйте, повідомляйте в ДАІ і пам'ятайте, що поліс ОСЦПВ на 3 місяці або будь-який інший термін захищає ваші інтереси.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг