Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

ОЦПВ на півроку

  • Кращі пропозиції щодо купівлі ОСЦПВ на півроку в Україні
  • Економія часу - оформлення поліса займає кілька хвилин!
  • Акція! Індивідуальні знижки при самоcтоятельном оформленні заявки!
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс ОЦПВ на півроку по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
Страхові компанії, що працюють в сфері автострахування, стежать за статистикою аварій в Україні. Якщо проводити аналіз в розрізі страхових випадків по ОСЦПВ протягом року, то за останні роки найбільш аварійним днем тижня є вівторок. Саме у вівторок водії найчастіше порушують правила і потрапляють в ДТП - близько 20% випадків. Трохи менш «небезпечними» для водіїв і збитковими для страхових компаній вважаються середу та понеділок (19% і 18%). "Найбезпечніший" день тижня - неділя. У цей день трапляються всього лише 5% ДТП за тиждень. Насправді такий розподіл цілком закономірно. Якщо подивитися завантаженість доріг України по днях тижня, то можна побачити, що понеділок, вівторок і середу - найбільш завантажені дні. А чим більше пробок, тим більше автолюбителів намагається дістатися до потрібного місця якомога швидше, часом ігноруючи правила і здійснюючи небезпечні маневри. Наявність поліса ОСЦПВ на півроку, рік або будь-який інший термін позбавить від фінансових розтрат в разі ДТП, але не позбавить від втрати часу й емоційного зриву. Виїжджаючи куди-небудь, слід враховувати поточну завантаженість доріг і їхати гранично акуратно, не порушуючи правил. Адже багато хто вважає, що «неприємності відбуваються з ким завгодно, але не зі мною». Статистика страхових випадків по Автоцивілці стверджує зворотне - ДТП може статися з кожним. Саме дбаючи про автолюбителів, в Україні ввели обов'язкове автострахування. Оформити ОСЦПВ на півроку або рік - це всього кілька хвилин часу, але позбавляє від величезної кількості проблем у разі неприємностей на дорозі. Страховики ведуть роз'яснювальну політику, публікують статистику ДТП і зацікавлені в тому, щоб кількість пригод зменшувалася - від цього безпосередньо залежить і їх дохід. Будьте уважні і не нехтуйте правилами руху на дорогах.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг