Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

ОСЦПВ Автомобіля

  • ОСЦПВ вашого автомобіля - наша турбота
  • Економія часу - оформлення поліса займає кілька хвилин!
  • Акція! Індивідуальні знижки при самоcтоятельном оформленні заявки!
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс ОСЦПВ Автомобіля по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
У процесі врегулювання страхових випадків по ОСЦПВ компанії все частіше стикаються зі скаргами клієнтів на терміни. Відповідно до закону, після отримання документів, у страховика є 90 днів на проведення власного розслідування обставин ДТП та оплати збитку. Такий термін багатьох не влаштовує, тому неодноразово піднімалося питання про впровадження системи швидких виплат. Впровадження цієї системи має на увазі, що власник поліса ОСЦПВ автомобіля за умови зниження рівня компенсації до 20%, погоджується на прискорений розгляд заявки на виплату. Деякі страховики вже практикують таке нововведення, адже на практиці майже у всіх страхових випадках розслідування займає не більше декількох днів. У більшості ДТП винуватець очевидний і це не вимагає ніякого додаткового розслідування. Серед автолюбителів зростає і попит на прискорену виплату. Всі розуміють, що 90 днів - це найчастіше проста бюрократична формальність, яка дозволяє страхової компанії законно розпоряджатися коштами, призначеними для компенсації, зайві кілька місяців. ОСЦПВ страхування автомобіля на увазі загальні виплати більше 100 тисяч гривень, але, згідно зі статистикою, середня виплата в Україні тримається в розмірі 6-7 тис. грн. Для більшості водіїв несуттєво, якщо ця сума зменшиться на тисячу гривень замість тримісячного очікування. Страховики ж таким чином зменшують свою збитковість, економлячи на повному розрахунку з клієнтами. Дивно, але запровадивши «швидкі виплати» імідж компаній тільки зміцнився. Що стосується офіційних трьох місяців на розгляд, на сьогоднішній день страховики готуються до скорочення цього терміну до одного місяця. А поки нововведення знаходиться на стадії розгляду, продовжують користуватися попитом прискорені виплати.
Також ви можете дізнатися більше про страхування ОСЦПВ, розрахувати вартість поліса і оформити договір.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг