Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

ОСЦПВ Дніпропетровськ

  • Кращі умови по ОСЦПВ в Дніпропетровську
  • Економія часу - оформлення поліса займає не більше 10 хвилин!
  • Безкоштовна доставка
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс ОСЦПВ Дніпропетровськ по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
Дніпропетровськ - це серце України. Місто розташоване в самому центрі країни, через який проходить велика кількість автомагістралей. Відповідно, ситуація на дорогах досить напружена, ДТП трапляються щодня. Щоб захистити свої інтереси при непередбачених обставинах в дорозі, водії купують страхові поліси. Оформити ОСЦПВ в Дніпропетровську можна навіть не встаючи з місця - просто розрахувавши вартість поліса на нашому сайті і подавши заявку. Не треба ходити і шукати страхових агентів або представництва страховиків - навіщо, якщо повноцінне оформлення є на нашому сайті? А при отриманні поліса ви також отримаєте бланк Європротоколу (для самостійного оформлення ДТП) і стікер (на переднє скло вашого автомобіля). Нагадаємо, що страховка ОСЦПВ - це обов'язкова умова для експлуатації автомобіля. Якщо ви потрапите з простроченим полісом навіть на один день, доведеться розщедритися на суму штрафу до 850 грн. Багато обурюються такою сумою штрафу, адже ще кілька років тому вона становила 17 грн., А ще раніше і зовсім не було ніякого штрафу. Але введення таких жорстких умов - це наслідок високої аварійності по всі території України, особливо у великих містах, серед яких і Дніпропетровськ. На жаль, серед людей ще домінує така поведінка, коли за поліс віддавати гроші не хочеться - адже це «дорого», «невиправдано», і взагалі «незрозуміло, навіщо, я ж не потраплю в аварію». Але, коли трапляється ДТП і виявляється відсутність поліса, то люди хапаються за голову і судорожно намагаються якось його придбати заднім числом. Але це неможливо. Це говорить поки ще про недостатній рівень культури страхових відносин у суспільстві. Ситуація, на щастя, постійно поліпшується. Ми настійно рекомендуємо вам не ризикувати, їздячи без поліса. Щоб відчувати себе спокійно достатньо скористатися інтернет-пошуком із запитом ОСЦПВ Дніпропетровськ і практично миттєво замовити поліс в режимі онлайн. Поки що таке замовлення ОСЦПВ передбачає собою доставку поліса кур'єром, або оформлення за фактом заповненої заявки в офісі. Але вже незабаром планується введення системи електронного поліса, після чого в Дніпропетровську очікується значне збільшення онлайн-продажів. Це природно -людей, що використовують інтернет для покупок стає все більше, адже це зручно, швидко, просто, і, головне дешево.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг