Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

ОСЦПВ Київ

  • ОСЦПВ в Києві - це легко і швидко, якщо ви оформляєте його у нас!
  • Доставка кур'єром в будь-яку точку м Київ
  • Подарунки від 30 гривень на будь оформлений поліс!
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс ОСЦПВ Київ по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
Страхувальників часто і цілком логічно хвилює питання - як успішно вибрати страховку ОСЦПВ в Києві і не нарватися на шахраїв? Відомо, що в страховкою ОСЦПВ Київ - це місто для різного роду спекуляцій. Крім того, що в столиці найбільша кількість страхових компаній, тут же зосереджено і переважна кількість страхових шахраїв. Найбільшому ризику піддаються страхувальники, які бездумно оформляють поліс у вже стали звичними оку «одноразових» точках продажів. До них належать автомобілі, припарковані біля узбіч з високим нащадком автомобілів. Напевно, ви не раз бачили таких продавців з яскраво прикрашеним автомобілем зі всілякими написами: «ОСЦПВ дешево», «Автоцивілка тут», «Страховка ОСЦПВ Київ» та ін. Дійсно, в таких місцях часто можна купити поліс Автоцивілки набагато нижче ринкової вартості, наприклад , зі знижкою понад 50%. Природно, сторонній страхувальник легко «клюне» на таку наживку. Звідки така ціна, якщо ОСЦПВ - це регульований законодавством обов'язковий вид страхування? Казковий дисконт може пояснюватися кількома причинами: По-перше, страховик може відчувати фінансові труднощі і, перебуваючи на межі повного розорення, розпродає поліси ОСЦПВ, щоб хоч якось наповнити свої фонди. Природно, за страхові випадки потім платити нікому. МТСБУ гарантує виплати за горе-страховиків, але цих виплатах передує тривалий судовий розгляд, який не обов'язково закінчиться на користь потерпілого в ДТП. По-друге, в таких місцях вам можуть просто-напросто продати фальшивий поліс або поліс, який офіційно числиться як загублений або зіпсований. У такому випадку при ДТП до всіх перерахованих вище неприємностей, вас може чекати ще й штраф за відсутність поліса. Ну, і збиток доведеться платити зі своєї кишені, швидше за все. А знайти продавця вам навряд чи вдасться, тому що, швидше за все, він щодня реалізує поліси в різних місцях. Як уберегти себе від подібних ситуацій? Слід запам'ятати просте правило - довіряти продавцю можна тільки лише в тому випадку, якщо у нього є постійне місце дислокації і якщо він реалізує поліси благонадійних компаній. Для того, щоб купити ОСЦПВ Київ ціна , надає величезні можливості для реалізаторів, і для клієнтів. Не варто йти на поводу у дешевої пропозиції від маловідомої компанії, краще довіритися відомим брендам. А актуальність поліса завжди можна перевірити на онлайн-ресурсі МТСБУ.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг