Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

ОСЦПВ Київ ціна

  • Кращі цінові пропозиції на ОСЦПВ в Києві
  • Оперативне оформлення поліса
  • Якісна консультаційна підтримка на всіх етапах укладення договору
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс ОСЦПВ Київ ціна по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
ОСЦПВ в Україні вже давно супроводжує будь-якого автомобіліста, адже виїжджати, не маючи поліс - це порушення, яке карається штрафом. Відомо, що вартість страховки у великих містах значно відрізняється від невеликих районних центрів. Користувачі інтернету, які шукають ОСЦПВ Київ ціна, стикаються з підвищеними тарифами. Це цілком логічно, оскільки в столиці рух автотранспорту набагато щільніше, ніж у регіонах. Відповідно, більше і кількість пригод, а це ризики страхових компаній. Деякі автомобілісти навіть, щоб не платити великі внески в страхову компанію, спеціально перереєстрували автомобіль в невеликих районних центрах. Однак такі дії не завжди стоять витраченого часу. До того ж деякі страховики можуть трактувати це як вид страхового шахрайства. Серед українських міст у Києві найбільш широко представлені страхові компанії. Практично на кожній вулиці відкриті філії. Тому дуже часто у страхувальників просто розбігаються очі, вони не знають, де краще оформитися. Наш сервіс онлайн-розрахунку страховок дозволяє порівняти умови по Автоцивілці в різних компаніях. Причому критерієм для порівняння буде не тільки вартість, але й фінансові показники тієї або іншої компанії. Сучасні технології дозволяють в будь-якому зручному місці, скориставшись Інтернетом, ввести запит ОСЦПВ Київ ціна і отримати десятки сайтів для розрахунку вартості поліса. Але навіть при такому розмаїтті, слід бути обережним. По можливості треба дізнатися про діяльність посередницьких структур. Адже можна попастися на гачок, оплатити онлайн і ніколи не побачити поліса. Якщо ви звертаєтеся до посередника вперше і нічого не знаєте про його діяльність, найкраще замовити поліс з оплатою за фактом його отримання. Таким чином, ви перевірите надійність продавця і не допустите можливостей для обману. Купуючи страховку ОСЦПВ, найкраще також ознайомитися з подробицями розрахунку її вартості. І не слід дивуватися, якщо в Києві це буде коштувати на порядок дорожче, ніж в інших, більш дрібних містах. Отримати ж законний дисконт на оформлення можна за безаварійну їзду, за місяці в році, в яких автомобіль не буде використовуватися, а також якщо ви претендуєте на пільги. Підсумувавши сказане, слід просто бути гранично уважним при оформленні, вивчити ціноутворення ОСЦПВ і визначитися зі страховою компанією.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг