Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

ОСЦПВ ціна

  • Порівнюйте ціну на ОСЦПВ в кращих компаніях України
  • Вибирайте і оформляйте - це займе кілька хвилин!
  • Усім страхувальникам - бонуси від нашої компанії!
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс ОСЦПВ ціна по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
Вибираючи автостраховку, ви довіряєте захист своїх фінансових інтересів страхової компанії. Слід робити цей крок послідовно, вивчивши не тільки ціни на ОСЦПВ. На що ще варто звернути увагу при виборі? В першу чергу, слід звернути увагу на рейтинг страховика, при чому простежити, щоб рейтинг був актуальний. У рейтингу треба звернути увагу не тільки на кількість зібраних страхових премій, а й на рівень виплат по страхових випадках. Приваблива ціна ОСЦПВ має бути підкріплена стабільними показниками компанії в рейтингу. Якщо якісь компанії сподобалися, наступним кроком треба порівняти страхові пропозиції. На цьому етапі можна порівняти не тільки ціни ОСЦПВ, але й особливості укладення договору і його дії. Зокрема, ознайомитися з термінами виплат, бланком договору. Дізнатися, як працює страховик з системою бонус-малус, чи можна розраховувати на знижку по ньому. Важливим у роботі компанії є і кількість представництв у регіонах країни. Особливо важливо звернути увагу, чи відкритий філіал в зручному для вас місці. В ОСЦПВ ціна може варіюватися і іноді в маленьких компаніях бути менше, але якщо трапляється ДТП, важливо, щоб компанія знаходилася поруч для своєчасної виплати без проблем. Звернути увагу можна і на дату заснування і склад акціонерів страховика. Адже ви повинні знати, хто несе за вас грошову відповідальність. У поліс ОСЦПВ ціна закладена на основі коефіцієнтів, але деякі компанії грають на комісії агентам і можуть надавати знижку. Це нормально, якщо знижка надається у розмірі 5-10%. Але якщо вона доходить до 50% і більше, швидше за все, вам пропонують оформити підробку, або компанія відчуває серйозні труднощі. Нарешті, в підсумку рекомендовано почитати відгуки про страховика в інтернеті. Варто приділити кілька хвилин, і за запитом страховка ОСЦПВ ціна знайти необхідну інформацію. При чому, найкраще читати відгуки на сайтах посередників, або нейтральних сайтах. Оскільки страхові компанії піклуються про свій імідж і на своїх веб-ресурсах часто залишають замовні позитивні відгуки, при цьому фільтруючи негативні. Повністю довіритися в порівнянні умов та виборі програм страхування по Автоцивілці можна на нашому сайті. Ви всього лише повинні вказати дані про транспорт, який страхуєте і вже потім почитати коротку актуальну інформацію про сферу діяльності тієї або іншої компанії.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг