Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Автоцивілка - поліс

Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Автоцивілка - поліс по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
Люди звикли сприймати неординарні події на автошляхах як щось, що відбувається тільки з іншими, але статистика наочно показує, що ДТП може трапитися з кожним автолюбителем. Багато хто під напливом емоцій губляться і не знають, як отримати компенсацію, навіть маючи на руках поліс Автоцивілки. Але неприємності можна компенсувати фінансово у страхової компанії, не докладаючи особливих зусиль, дотримуючись інструкції з отримання виплати. Насамперед, необхідно повідомити страховика про випадок. Якщо компанія дозволяє, то вона повинна вислати на місце аварії свого представника - аварійного комісара. Крім експерта з частини збитку, він може виступить особистим консультантом для подальший дій. Також на місце події повинні бути викликані працівники автоінспекції, якщо ДТП не оформляється за Європротоколом. У будь-якому випадку, необхідно обов'язково обмінятися контактними даними з іншими учасниками аварії, переписати дані про поліс ОСЦПВ (номер, серія поліса). Ці дані в першу чергу потрібні для подачі в страхову компанію з метою отримання грошової компенсації. Разом з цим потрібно довідку від співробітника ДАІ із зазначенням всіх деталей події, описом пошкоджень автомобілів і постраждалих. Страховка Автоцивілка - це обов'язковий вид страхових послуг, але буває, що з якихось причин у винуватця відсутня поліс. Зрозуміло, за це йому доведеться заплатити штраф, а потерпілий може вимагати компенсації в МТСБУ. Бюро зобов'язане розглянути заявку і покрити збитки, потім в судовому порядку вимагати відшкодування у винуватця аварії. Не варто зволікати з поданням заяви в страхову компанію, не важливо, винуватець ви або потерпілий. Термін подачі всіх документів страховику винуватцем дорівнює трьом дням з моменту ДТП. Прийнявши заяву і всі документи, страховик зобов'язаний виплатити протягом 90 днів повну компенсацію. Як показує практика, не всі компанії укладаються в 90-денний термін. У такому випадку страхувальник допомогою звернення до суду має право вимагати пеню за кожний день прострочення. Поліс Автоцивілки увазі всебічний захист усіх боків-учасників аварії, але компанії дуже ретельно розслідують всі обставини, правильність і своєчасність дій сторін. Тільки діючи за вищевказаною алгоритму, ви зможете гарантувати собі фінансовий захист в строк і без проблем.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг