Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Поліс ОСЦПВ

  • Поліс ОСЦПВ, підібраний індивідуально для вашого автомобіля
  • Підтримка наших страхових фахівців на всіх етапах замовлення послуги
  • Програми лояльності для всіх клієнтів
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Поліс ОСЦПВ по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
На жаль, в Україні постійно зростає кількість ДТП та постраждалих в них. На вітчизняних дорогах щорічно вмирають тисячі українців, десятки тисяч отримують травми. Виходячи з невтішної статистики аварій, в країні зробили страховий поліс ОСАГО обов'язковим до оформлення. Передумовами до цього стали випадки, коли покрити збитки від аварії ставало неможливим зі своєї кишені. Страхові поліси ОСЦПВ є обов'язковими не тільки в Україні - це загальносвітова практика. Тарифи ОСЦПВ постійно змінюються, згідно з рішеннями МТСБУ. Найчастіше в ДТП потрапляють з вини однієї зі сторін, людський фактор відіграє тут вирішальну роль. Таким чином, за аварію повинен нести відповідальність, як правило, один водій. Матеріальна відповідальність ж перекладається на страховика, поліс страхування якого має винуватець. Але це не означає, що можна купити поліс ОСЦПВ і позбавити себе від відповідальності повністю. У разі грубого порушення правил дорожнього руху, ДАІ може не тільки позбавити прав, а й передати справу до суду. У деяких випадках, які призвели до тяжких травм або смерті можуть завести і кримінальну справу. А в цьому страхова компанія вже не допоможе - доведеться відповідати за законом. Трапляється й так, що ДТП відбувається не з вини водія, а через стан дороги або інших факторів, що не залежать від учасників. У такому випадку, купити осцпв з доставкою передбачає виплату постраждалим, але потім страховик може вимагати регрес (повернення сплаченої компенсації) у справжнього винуватця ДТП. Держава зацікавлена не тільки в турботі про всіх учасників аварій, але і в їх зменшенні. Так, уряд затвердив щорічне фінансування в розмірі близько 1,5 млрд. грн. на технічне оснащення доріг і установку автоматичних систем контролю руху. Що стосується страхування, то автоцивілка - Поліси ОСЦПВ по колишньому є актуальними і пріоритетними напрямками розвитку. Але тут держава дає право діяти страховикам безпосередньо, виходячи з потреб ринку. Слід також зазначити, що страхові компанії як комерційні установи зацікавлені в тому, щоб отримувати прибуток і якомога менше виплачувати. Крім того, що в страхуванні ОСЦПВ поліс оформляється обов'язково всім автолюбителям, крім потрапили під пільгові категорії, компанії намагаються підтримувати ініціативи уряду щодо зменшення кількості ДТП. Адже чим менше аварій - тим менше страхових випадків і, відповідно, збитків несуть страховики.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг