Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Автоцивілка розрахунок

Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Автоцивілка розрахунок по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
Стандартних лімітів по ОСЦПВ часом недостатньо для покриття збитків майну чи здоров'ю. Сьогодні страховики оцінюють людське життя у 100 тисяч гривень, виплати ж по збитку майну мають стандартний ліміт в 50 тисяч гривень. Відомо, що навіть при дрібних ДТП сума збитку може обчислюватися навіть не десятками, а сотнями тисяч гривень. Пояснюється це просто - на дорогах України збільшилася кількість елітних автомобілів, а також постійно зростає вартість ремонту за рахунок збільшення вартості деталей. У сформованій ситуації фахівці рекомендують провести розрахунок Автоцивілки з урахуванням додаткового захисту - ДЦВ. За мізерну доплату до вартості поліса свій ліміт по відшкодуванню можна збільшити в кілька разів. Завбачливі водії оформляють ДЦВ з полісом ОСЦПВ, оскільки хочуть відчувати себе впевненіше на дорозі. Слід зазначити, що поліс ДЦВ оформляється тільки разом з ОСАГО як доповнення і виключено його оформлення окремо. Розрахувати Автоцивілку можна разом з Додатковою відповідальністю, використовуючи онлайн-сервіси або зв'язавшись зі страховою компанією або її представниками. Виплата відшкодування по ДЦВ проводиться тільки після оплати збитку по ОСАГО і тільки, якщо кінцева сума перевищує базові ліміти. Що стосується статистики виплат в розрізі страховиків, то їх кількість по даному виду страхування зростає постійно. Це навіть не дивлячись на те, що компанії ретельно розслідують обставини страхових випадків і використовують всі законні хитрощі, щоб заощадити кошти. Додатковим фактором, що спонукає придбати ДЦВ, служить те, що її вартість в 5-10 разів нижче вартості обов'язкового поліса. На вітчизняному ринку, використовуючи автоматичні системи Автоцивілка розрахунок, і знаючи параметри свого автомобіля, можна розрахувати і порівняти ціну страховки з різними лімітами.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг