Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Автоцивілка розрахунок

Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Автоцивілка розрахунок по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
МРЕВ якого міста видавало техпаспорт? Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини чи є у вас права на пільги? чи ви бажаєте розширене покриття по ОСЦПВ? опція "Пряме врегулювання"
Стандартних лімітів по ОСЦПВ часом недостатньо для покриття збитків майну чи здоров'ю. Сьогодні страховики оцінюють людське життя у 100 тисяч гривень, виплати ж по збитку майну мають стандартний ліміт в 50 тисяч гривень. Відомо, що навіть при дрібних ДТП сума збитку може обчислюватися навіть не десятками, а сотнями тисяч гривень. Пояснюється це просто - на дорогах України збільшилася кількість елітних автомобілів, а також постійно зростає вартість ремонту за рахунок збільшення вартості деталей. У сформованій ситуації фахівці рекомендують провести розрахунок Автоцивілки з урахуванням додаткового захисту - ДЦВ. За мізерну доплату до вартості поліса свій ліміт по відшкодуванню можна збільшити в кілька разів. Завбачливі водії оформляють ДЦВ з полісом ОСЦПВ, оскільки хочуть відчувати себе впевненіше на дорозі. Слід зазначити, що поліс ДЦВ оформляється тільки разом з ОСАГО як доповнення і виключено його оформлення окремо. Розрахувати Автоцивілку можна разом з Додатковою відповідальністю, використовуючи онлайн-сервіси або зв'язавшись зі страховою компанією або її представниками. Виплата відшкодування по ДЦВ проводиться тільки після оплати збитку по ОСАГО і тільки, якщо кінцева сума перевищує базові ліміти. Що стосується статистики виплат в розрізі страховиків, то їх кількість по даному виду страхування зростає постійно. Це навіть не дивлячись на те, що компанії ретельно розслідують обставини страхових випадків і використовують всі законні хитрощі, щоб заощадити кошти. Додатковим фактором, що спонукає придбати ДЦВ, служить те, що її вартість в 5-10 разів нижче вартості обов'язкового поліса. На вітчизняному ринку, використовуючи автоматичні системи Автоцивілка розрахунок, і знаючи параметри свого автомобіля, можна розрахувати і порівняти ціну страховки з різними лімітами.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг