Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Розрахунок ОСЦПВ

  • Розрахунок ОСЦПВ та замовлення поліса доступний для будь-якого регіону України!
  • Адресна доставка для Києва та областей.
  • Знижки, бонуси і подарунки всім нашим клієнтам!
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Розрахунок ОСЦПВ по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
Щоб зробити розрахунок вартості ОСЦПВ, часто доводиться стикатися з певними труднощами. Особливо це стосується водіїв, які вперше оформляють страховий поліс. Але навіть ті, хто страхується не перший рік можуть не знати, наприклад, що за кожен рік безаварійного водіння можна вимагати знижку в розмірі 5% вартості поліса. Це передбачає собою система Бонус-малус. В ОСЦПВ розрахунок вартості ведеться шляхом множення базового тарифу (встановленого в розмірі 180 грн.) На ряд коефіцієнтів. За рахунок цих коефіцієнтів остаточна ціна страхового договору може як зменшитися в кілька разів, так і зрости більш, ніж в 10 разів. Калькулятор страхування ОСЦПВ розрахунок можна провести як самостійно, вивчивши тарифну сітку, так і довірившись професіоналам. Мало хто знає, що ОСЦПВ автомобіля онлайн розрахунок, вироблений у посередників, частіше дешевше, ніж у самій страхової компанії. Здавалося б, це нелогічно, але на практиці відбувається саме так. Поліси автострахування, оформлені у брокерів, можуть коштувати менше за рахунок знижки. Така знижка утворюється, коли продавець зменшує свою комісійну винагороду. При цьому клієнт отримує необхідний йому поліс в потрібній компанії, просто платить за нього менше. Друга істотна перевага робити розрахунок ОСЦПВ онлайн з наступною покупкою у посередників полягає в тому, що страхувальнику пропонується великий вибір компаній для оформлення. Якщо у страховій компанії клієнтові будуть відверто «штовхати» страховку, описуючи тільки переваги, то у брокера можна дізнатися і про підводні камені тієї чи іншої пропозиції. Розрахунок ОСЦПВнайкраще робити виважено, розбираючись в питанні, і маючи можливість порівняти різні компанії та їх продукти. На нашому сайті ви можете не тільки дізнатися ціну цікавить поліса в провідних страхових компаніях, але і купити, не встаючи зі стільця будь-яку страховку. Важливо розуміти, що вводячи в пошукову систему «розрахунок ОСЦПВ України», і потім купуючи поліс, ви не просто купуєте папірець за гроші. Перш за все ви вибираєте страховика, який буде нести за вас відповідальність на дорогах. Тому не варто гнатися за яскравою рекламою і нереально низькою ціною і шукати, де застрахувати ОСЦПВ . Краще подбати про можливі неприємності і приділити час вивченню питання покупки Автоцивілки. Якщо ж немає на це часу - довіртеся нам. Ми підкажемо всі нюанси оформлення у різних страховиків.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг