Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Розрахунок ОСЦПВ Калькулятор

  • Калькулятор на нашому сайті дозволяє провести розрахунок ОСЦПВ за кілька хвилин!
  • Доставка поліса в будь-яку точку України
  • Індивідуальні умови та спеціальні пропозиції!
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Розрахунок ОСЦПВ Калькулятор по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
Будь автолюбитель обов'язково стикається з питанням покупки поліса автострахування ОСЦПВ. Покупка будь-якого продукту, в тому числі і страховки, починається з розрахунку і вибору продавця. Щоб розрахувати ОСЦПВ калькулятор використовують страхові компанії, з метою точно за обраними параметрами назвати клієнту ціну. Краще всього використовувати послугу розрахунок ОСЦПВ калькулятор на сайтах страхових брокерів або посередників. Таким чином проводиться розрахунок в різних компаніях із зазначенням їх цін, після чого клієнт може вибрати цікавий варіант. Не секрет, що страхові компанії частину вартості поліса відкладають до резервного фонду або фонд виплат, частину залишають собі і частина йде на комісійну винагороду агенту. Тому, якщо вам пропонують оформити Автоцивілку зі знижкою, потрібно чітко розуміти, звідки утворилася ця знижка. Якщо ця знижка надана брокером за рахунок зниження комісійної винагороди, то не варто турбуватися. Навпаки, якщо вам її не пропонують, можна запитати у продавця про таку можливість. Якщо ж поліс має фантастично низьку неринкову вартість (нижче, ніж встановлено в МТСБУ), то ця ситуація повинна насторожити. Таку знижку зазвичай надають несприятливі страховики, що знаходяться на межі розвалу. МТСБУ бореться з цим явищем, але не може встежити за всіма випадками, тому тут слід бути уважним покупцеві. Вартість ОСЦПВ калькулятор на сайтах продажу страховок може розрахувати, видавши точну ціну. Клієнту залишиться тільки завершити покупку, вказавши особисті дані і сплативши вартість поліса. Ринок ОСЦПВ досить насичений пропозиціями, постійно з'являються нові реалізатори послуг. Клієнту ж при покупці слід знати декілька простих правил: навести довідки про компанію (про рівень виплат, про рейтинг в МТСБУ та ін.), Дізнатися про знижки, дізнатися про продавця.
Більше інформації про ОСЦПВ тут .

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг