Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Розрахунок Полісу ОЦПВ

  • Розрахунок поліса ОСЦПВ можна виробляти в режимі онлайн
  • Замовити вподобаний поліс - справа кількох хвилин
  • Цілодобова підтримка
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Розрахунок Полісу ОЦПВ по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
Оформляючи договір Автоцивілки, більшість людей все ще стикаються з певними труднощами. Враховуючи той факт, що розрахунок вартості поліса ОСЦПВ здійснюється з використанням багатьох коефіцієнтів, вручну це зробити складно. Страхувальники, як правило, звертаються для цього до страхових агентів або телефонують до страховиків і просять про консультації. Набагато простіше і швидше можна це здійснити, використовуючи онлайн-сервіси. Мова йде про калькуляторах, які доступні на сайтах багатьох страхових компаній і посередників. Не треба витрачати час на тривалий розрахунок поліса ОСЦПВ, потрібно тільки ввести всі необхідні дані і система автоматично видасть вам кінцеву вартість поліса. Можна також, виробляючи розрахунок, розглядати варіанти з різною франшизою і вирішити, чи варто збільшення ціни поліса нульовий франшизи чи ні. Однак, крім сухої цифри, страхувальники бажають бути обізнаними про страхову компанію і про аналогічні продуктах в інших компаніях, їх переваги, недоліки. Надійні страховики в Україні намагаються бути максимально близькими до своїх клієнтів і надають повну інформацію про свою діяльність, звертаючи уваги тільки на свої переваги. Як же об'єктивно оцінити страхову компанію? Про недоліки можна прочитати на сайтах посередників, які не зацікавлені у продажу продукту конкретної компанії, на загальних форумах і в соціальних мережах. Коли розрахунок вартості поліса ОСЦПВ зроблений і обрана компанія, можна приділити час для прочитання відгуків простих клієнтів про компанію. Зрозуміло, такі відгуки не можуть об'єктивно судити про роботу страховика, оскільки надійність джерела перевірити неможливо, але загальний настрій клієнтів, прочитавши десяток відгуків різної спрямованості, вловити можна. Додатково про ОСЦПВ можна прочитати тут .

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг