Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Розрахунок Страховки ОСЦПВ

  • Калькулятор дозволяє провести розрахунок страховки ОСЦПВ за кілька миттєвостей
  • Доставка та оформлення поліса онлайн
  • Спеціальні пропозиції та акції
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Розрахунок Страховки ОСЦПВ по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
Страхові компанії України - це комерційні підприємства, які орієнтовані в першу чергу на отримання прибутку. Страхові випадки змушують їх виплачувати компенсації, але страховики, використовуючи законні методи, намагаються їх мінімізувати. Одним із способів зменшення витрат є пред'явлення регресу - той випадок, коли страховик після виплати відшкодування повертає собі ці гроші, вимагаючи їх з винуватця події. Водії, виробляючи розрахунок страховки ОСЦПВ і її подальше придбання, іноді вважають, що можуть собі дозволити будь-які вільності на дорогах - страхова у разі аварії все покриє. Але це не так. Регрес може бути пред'явлений як раз винуватцю ДТП в деяких випадках, а саме: якщо винуватець не мав водійських прав; перебував у наркотичному або алкогольному сп'янінні; втік з місця аварії; не вклався у терміни подання заяви про ДТП в страхову компанію; автомобіль мав суттєві технічні несправності; винуватець завдав умисні пошкодження автомобілю і його дії доведені. Про всі ці випадки повинні знати водії, вони ж і прописані в договорах Автогражданки. Крім того, регрес страховик може пред'явити і різного роду організаціям. Наприклад, якщо аварія сталася через несправність або неналежного стану дорожнього полотна - компанія може компенсувати собі збитки, подавши позов до Облавтодор. Якщо страхувальник мав поліс медичного страхування, то страховики можуть пред'являти регрес один одному. У цьому випадку, якщо присутній потерпілий, лікування забезпечується за рахунок поліса ДМС, і тільки після виплати, страхова компанія, яка продала ДМС може звернутися до страховика, власником поліса ОСЦПВ якої був винуватець ДТП. Останнім часом МТСБУ тісно співпрацює з Нацкомфінпослуг. Спільно розробляються нові напрямки розвитку галузі, метою яких є в першу чергу стабільний стан страхових компаній - зокрема розглядаються розширені можливості для пред'явлення регресу. Розрахунок страховки ОСЦПВ - це перший етап укладання страхового договору. Автолюбителю ж треба знати про всі свої права, щоб не потрапити під вимогу страхової компанії компенсувати збитки. Оскільки, як показує практика, багато водіїв думають практично про вседозволеність на дорогах, перекидаючи всі проблеми на плечі страхової компанії.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг