Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Розрахувати ОСЦПВ

  • Ви можете розрахувати ОСЦПВ всього в кілька кліків!
  • Будь-яке замовлення - гарантія отримання подарункового сертифіката від 50 гривень!
  • Доставка поліса в зручний час
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Розрахувати ОСЦПВ по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
Для уникнення неприємних ситуацій власникам автопарків або людям, які займаються перевезеннями, необхідно страхувати свій транспорт. Обов'язковим страхуванням у цьому напрямку є ОСЦПВ - в цьому випадку можна вберегти свою компанію від фінансової відповідальності перед третіми особами. Якщо мова йде про те, що треба розрахувати вартість ОСЦПВ для транспортних засобів, які знаходяться на балансі підприємства, то оформляються поліси на юридичну особу. Автоцивілка для підприємців має ряд своїх особливостей. Власники автопарків, коли стикаються з необхідністю розрахувати ОСЦПВ, виявляють, що ціна поліса дещо дорожче, ніж на аналогічні автомобілі для фізичних осіб. Проте, слід пам'ятати, що багато страхових компаній і посередники йдуть назустріч в ціновому питанні. Особливо, якщо це великий автопарк, може надаватися значна знижка. Тому не варто поспішати подавати заявки на оформлення договору, краще прорахуватися в декількох компаніях. Вартість ОСАГО розрахувати можуть по-різному, з урахуванням знижки або без неї. Якщо знижка не надається, можна просити про неї продавця. Не дуже приємний "сюрприз" чекає власників автопарку таксі. Якщо розрахувати ОСАГО онлайн для звичайного автомобіля і для таксі, спостерігається різниця в ціні. Це пояснюється тим, що таксисти, як правило, менш акуратні на дорогах і часто створюють аварійні ситуації. Страховики таким чином захищають свої фінансові інтереси. Деякі таксисти свідомо страхують свої автомобілі як фізична особа. У разі ДТП, страхова компанія проводить власне розслідування. І якщо з'ясовується причетність автомобіля до перевезень таксі, страховик має право відмовити у виплаті. Таким чином, економія декількох десятків гривень може вилитися в неприємності в кілька тисяч гривень. Деякі великі компанії навіть оголошують тендери на Автоцивілку. У такому випадку страховики самі надсилають свої пропозиції, і власник бізнесу вибирає краще. Тут слід пам'ятати, що найдешевша пропозиція не завжди краще. Іноді за низькою ціною криються підводні камені у вигляді несвоєчасної виплати або невиплати зовсім. ОСЦПВ розрахувати для юридичних осіб - нескладно, складно запропонувати оптимальний варіант, який влаштує як страхову компанію, так і юридична особа.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг