Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Розрахувати Поліс ОСЦПВ

  • Тут ви можете розрахувати поліс ОСЦПВ в кілька кліків!
  • Економте час - вибирайте вподобаний варіант і замовляйте доставку!
  • Бонуси та акції для нових і повторних клієнтів
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Розрахувати Поліс ОСЦПВ по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
Кількість автомобілів на дорогах України зростає з року в рік. Відповідно, зростає і кількість пригод. Тільки за минулий рік в наслідок ДТП загинули кілька тисяч чоловік. Держава ввела обов'язкове страхування ОСЦПВ, щоб хоч якось покрити збитки від аварій. Але, на жаль, все частіше зростає смертність через порушення правил дорожнього руху. А життя, як відомо, неможливо купити ні за які гроші. Слід пам'ятати, що розрахувати поліс ОСЦПВ і оформити його ще не має на увазі вседозволеності на українських дорогах. Дотримуючись простих правил, можна зберегти життя не лише іншим учасникам руху, а й собі самому. Згідно щорічній статистиці, головною причиною ДТП є недотримання водієм ПДР. Серед них основними є перевищення швидкості та їзда за кермом у нетверезому вигляді або під дією наркотичних препаратів. Якщо брати статистику аварійності по регіонах, то не секрет, що лідером є Київ. Це пояснюється великою кількістю транспортних засобів, ніж в інших містах і щільністю руху. Відповідно, якщо ви з Києва і плануєте розрахувати вартість поліса ОСЦПВ і укласти договір, слід пам'ятати, що це буде коштувати дорожче, ніж в невеликих містах. У розрізі областей сумне лідерство належить Донецькій та Одеській. Найменше аварій відбувається в Кіровоградській області. Але ця область вважається найменш густонаселеної. Державтоінспекція та органи влади зацікавлені в тому, щоб аварійність і смертність на дорогах знижувалася. На сьогоднішній день ці показники одні з найвищих в Європі. Крім робіт у бік подорожчання штрафів та модернізації дорожнього полотна, ведуться і роботи в сфері поліпшення сервісу обов'язкового автомобільного страхування.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг