Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Розрахувати Страховку ОСЦПВ

  • Розрахувати страховку ОСЦПВ можна у нас за пару хвилин!
  • Після оформлення вас чекають приємні сюрпризи від нашої компанії
  • Доставка поліса в будь-який зручний час і місце
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Розрахувати Страховку ОСЦПВ по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
Останнім часом набирає популярність придбання страхових полісів ОСЦПВ в подарунок. Такий сюрприз, безумовно, принесе задоволення будь-якому автолюбителю і виглядає досить оригінально. Приурочити подарунок можна до Нового Року, дня народження або будь-якого іншого свята, або зробити його просто так. Що слід знати, якщо ви зібралися дарувати Автоцивілку своїм друзям, колегам або близьким? Для того, щоб розрахувати страховку ОСЦПВ і оформити її на власника автомобіля, потрібно знати всі дані про автомобіль (відповідні техпаспорту), про власника (достатньо інформації з водійських прав). Але з 2011 року існує можливість оформити поліс Автоцивілки на себе, вказавши тільки дані про транспорт. Адже згідно зі змінами в страховому законодавстві, поліс діє на будь-якого водія і конкретний транспортний засіб. Слід мати на увазі, що в цьому випадку слід вказувати стаж власника автомобіля. Розрахувати вартість страховки ОСЦПВ і подарувати її близькій людині - це справа кількох хвилин. Дуже важливо також розуміти, на який термін оформляти страховку і знати, коли у водія закінчується попередній поліс, щоб підібрати за часом термін дії нового. Автоцивілку безкоштовно оформляють також багато автосалонів, особливо при укладанні договору купівлі автомобіля в кредит. Деякі страхові компанії пропонують ОСЦПВ в подарунок при страхуванні КАСКО. Така турбота, однак, не залишає вибору власнику. Автосалони зацікавлені у співпраці з певними страховиками і «дарують» тільки їх поліси, що не надаючи можливості вибрати компанію самостійно. Все просто - прибуток від укладення кредиту або продажу автомобіля у багато разів перевищує суму страхової премії по ОСЦПВ. Таке нав'язування страховика є негативним явищем на ринку страхування в цілому. Штучно створюється попит на компанії, про діяльність яких страхувальник навіть може і не мати уявлення. Автосалони повинні хоча б надавати вибір страховиків, якщо хочуть зробити приємно майбутньому покупцеві. Страхування ОСЦПВ розрахувати з метою оформлення та подарунка дозволяє проявити турботу про автолюбителів, вберегти його від неприємностей на дорогах і позбавити від витрати часу на самостійне придбання обов'язкового поліса. Будь-який водій був би вдячний такому оригінальному сюрпризу.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг