Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

ОСЦПВ вартість

  • Дізнавайтеся вартість ОСЦПВ в кращих з незалежного рейтингу компаніях
  • Економте час на покупці
  • Акція! Подарунковий сертифікат від 50 гривень при самостійному оформленні заявки!
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс ОСЦПВ вартість по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
Автоцивілка - це обов'язковий вид страхування не тільки в Україні, а й практично у всіх країнах світу. Вартість ОСЦПВ в Україні відрізняється від провідних світових країн, на неї впливає ряд факторів. Наприклад, у США поліс може змінюватись в ціні в кілька разів тільки залежно від віку страхувальника. Так, молодим водіям у середньому вартість ОСЦПВ буде дорівнювати понад 2000 доларів на рік. Водіям же у віковій категорії від 50 до 60 років аналогічна страховка обійдеться близько 600 доларів. На відміну від України в США автостраховка ОСЦПВ залежить від кількості миль на добу, які проїжджає автомобіль, від обраного страхового покриття і навіть від підлоги водія. Страховка на новий автомобіль буде коштувати в кілька разів дорожче, ніж на старий. В іншому коефіцієнти при розрахунку схожі. Слід зазначити, що Автоцивілка в США обов'язкова не у всіх штатах, але навіть на добровільній основі користується великим попитом у автоаматорів. Враховуючи, скільки коштує ОСЦПВ на рік, деякі водії в США вибирають мінімальний пакет ризиків, що покриваються - тільки ДТП, решта ж платять зі своєї кишені в непередбачених ситуаціях. Що стосується Європейських країн - тут Автоцивілка обов'язкова і вже давно стала невід'ємною частиною будь-якого автомобіліста. Водії навіть не задаються питанням, скільки коштує ОСЦПВ, а просто оформляють його. Рівень страхової культури суспільства Європейського Союзу набагато вище, ніж вітчизняний. Багато цікавиться: в зарубіжному ОСЦПВ скільки коштує людське життя і здоров'я? Ця сума дорівнює понад 7 млн. Євро в Німеччині. При ніж отримання інвалідності тягне за собою виплату більшої суми, ніж навіть у разі смерті. Матеріальний збиток компенсується страховою сумою до 1 млн. Євро. І це мінімальні суми, можна купити і додатковий захист. Зрозуміло, при таких цифрах вартість Автоцивілки в кілька разів вище, ніж в Україні. Але навіть висока вартість непропорційна різниці в розмірі відшкодування. Доставка поліса ОСЦПВ може здійснюватися в будь-якій країні світу. Зарубіжний страховий ринок може собі дозволити такі суми, оскільки, згідно зі статистикою, нещасних випадків на дорогах в кілька разів менше, ніж у нашій країні. Щоб досягти такого рівня компенсацій не на шкоду страховикам, слід проводити реформи з метою зниження аварійності. Страхові компанії ОСЦПВ Європи і США - це майбутнє і, швидше за все, рано чи пізно рівень української страхової культури досягне таких висот.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг