Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Вартість Полісу ОСЦПВ

  • Вартість поліса ОСЦПВ від кращих компаній за версією МТСБУ
  • Економія вашого і нашого часу - після заповнення заявки поліс генерується автоматично
  • Доставка в будь-який регіон України!
  • Подарунки при замовленні будь страховки
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Вартість Полісу ОСЦПВ по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
Відомо, що ціни на ОСЦПВ відрізняються в різних компаніях, не дивлячись на те, що коефіцієнти врегульовані на законодавчому рівні. Скільки коштує поліс ОСЦПВ, згідно з офіційними нормативам і чому іноді можна зустріти на ринку пропозиції нижче базової ціни? Практика показує, що компанії не завжди керуються нормами закону в ціновій політиці. Що здалася на перший погляд приваблива вартість Автоцивілки може таїти в собі неприємності в майбутньому. Що спонукає страховиків демпінгувати ринок? В першу чергу низька вартість поліса ОСЦПВ може бути продиктована тимчасовими фінансовими труднощами страховика. З труднощами стикаються компанії, які стикаються з несподівано великою кількістю виплат або просто не можуть грамотно розподіляти свій портфель коштів. Не маючи можливості розрахуватися з клієнтами, які вимагають відшкодування, компанії треба терміново наростити обсяг вільних грошових коштів. Найпростіший спосіб - це зниження ціни на страховку, що призводить до підвищення попиту. Однак, вдалися до такого способу покриття своїх зобов'язань, як правило, надалі чекають ще більші труднощі, які можуть привести і до банкрутства. Подібні дії негативно впливають на ринок страхування в Україні в цілому. Створюється агресивна конкуренція, що змушує інші компанії також знижувати вартість полісів і тим самим похитувати своє становище. У процесі реалізації ОСЦПВ вартість поліса може зменшуватися і коли МТСБУ виключає компанію зі свого списку. Нацкомфінпослуг, як правило, відкликає ліцензію. Наприклад, коли стало відомо, що відкликана ліцензія на продаж Автоцивілки СК «Добробут», середня ціна на поліс з 450 гривень опустилася до 290 гривень. Фактично, продаючи таким чином свої бланки компанія діяла вже незаконно, підставляючи своїх страхувальників. Щоб уберегти себе від проблем при виплаті, автолюбителі повинні знати, що в поліс ОСЦПВ вартість закладена законодавчо і врегульована. Найкраще порівняти пропозиції від декількох компаній. Низька ціна повинна насторожити будь-якого свідомого водія. Слід також зазначити, що МТСБУ стежить за фінансовим станом компаній, які в ньому складаються і при випадках нездорової конкуренції і невмотивоване заниженні цін, може відкликати ліцензію та звернутися до суду.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг