Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Вартість Страховки ОСЦПВ

  • Вартість ОСЦПВ від кращих компаній країни
  • Купівля та доставка поліса займає не більше кількох годин
  • Подарунки при самостійному оформленні заявки
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Вартість Страховки ОСЦПВ по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
Людське життя і здоров'я ціни не мають - з цим згодна більшість. Але трапляються непередбачувані ситуації, в яких люди отримують травми, найчастіше це відбувається на автошляхах країни. Людське життя або здоров'я при цьому доводиться оцінювати страховикам. На сьогоднішній день у вартість страховки ОСЦПВ закладена частина покриття збитків здоров'ю третіх осіб. Ця сума дорівнює 100 тисячам гривень, ще донедавна - 50 тисяч гривень. Чи достатньо її на лікування? Як свідчить статистика, середня виплата по Автоцивілці в частина покриття збитку третім особам становить до 6000 гривень. Дійсно, страхової суми найчастіше достатньо, щоб покрити медичні витрати, але якщо сталося найгірше - смерть на місці ДТП? На цей рахунок суперечки ведуться і до цього дня. Більшість вважає, що 100 тисяч гривень недостатньо для компенсації сім'ї загиблого учасника аварії. У приклад наводяться європейські страховики, де ця сума може становити близько декількох мільйонів євро. В Україні також неодноразово розглядалося підвищення страхових лімітів на офіційному рівні. Пропонувалася цифра в 3 млн. Грн. Скільки коштує страховка ОСЦПВ сьогодні і скільки вона б коштувала при такому збільшенні страхової суми? МТСБУ однозначно виступає за підвищення тарифів на Автоцивілку у разі прийняття рішення за зростанням лімітів. Так, базовий платіж з 180 грн. пропонували зробити 320 грн., а також збільшити коефіцієнти для розрахунку. Але на даний момент підвищення тарифів, рівно як і збільшення максимальних сум відшкодування, знаходяться тільки на стадії обговорення. Реальні рішення можуть прийматися тільки задіявши державне регулювання страхового ринку. Водії сьогодні можуть збільшити страхову суму за полісом самостійно, придбавши додаткову цивільну відповідальність. При чому ліміти можуть бути збільшені як по збитку третім особам, так і по збитку транспорту третіх осіб. Слід зазначити, що страховка ОСЦПВ вартість змінює в бік збільшення при оформленні ДЦВ. Як правило, кілька десятків гривень можуть збільшити ліміт до декількох десятків тисяч гривень. Оформляти ДЦВ, чекати офіційного збільшення лімітів або купити ОСЦПВ в нинішніх умовах - вирішувати автовласникові особисто, але свідомий водій повинен піклуватися і про інших учасників дорожнього руху. Ніколи не знаєш, що може чекати за рогом.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг