Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Страхові Компанії ОСЦПВ

  • Ми підібрали найкращі пропозиції від страхових компаній, що продають ОСЦПВ
  • Ми працюємо тільки з тими компаніями, які мають позитивний рейтинг МТСБУ
  • Індивідуальні знижки всім клієнтам!
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Страхові Компанії ОСЦПВ по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
В Україні страхові компанії ОСЦПВ продають на обов'язкових умовах, а їх діяльність вже багато років регулюється Моторно-транспортного страхового бюро. Що з себе являє ця структура і які її основні завдання? По суті це неприбуткова організація, об'єднання страховиків, членство в якому є обов'язковою умовою для реалізації полісів Автоцивілки. Компанії формують загальний фонд і платять регулярні відрахування на функціонування цього органу. Розглянемо основні функції бюро: • Гарантія виконань страховиками функцій по повноцінну виплату відшкодування клієнтам, згідно з чинним законодавством. • Координація роботи страхових компаній у сфері ОСЦПВ як у межах країни, так і за кордоном. • Співпраця з Нацкомфінпослуг та органами виконавчої влади України. • Забезпечення повноцінного членства країни в міжнародній системі «Зелена Карта» (По суті, це Автоцивілка, діюча поза межами країни) • Діяльність у сфері покриття збитків несприятливих страхових компаній і банкрутів. • Управління страховими фондами. • Виявлення випадків шахрайства серед страховиків і своєчасне їх виключення з бюро. • Створення та координація роботи фонду захисту потерпілих і страхових гарантій. На сьогоднішній день в МТСБУ зареєстровано понад 70 компаній. Актуальний список страховиків, які легально продають поліса можна отримати цілодобово на сайті бюро. Там же можна отримати інформацію про фінансові звітностях, рівні скарг і виплат компаній. Зрозуміло, страхові компанії ОСЦПВ продають в першу чергу для власної вигоди. Але зараз ведуться роботи з підключенням МТСБУ щодо максимального орієнтування на кінцевого споживача, прозорості та простоти на всіх етапах дії договорів Автоцивілки a>.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг