Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Тарифи ОСЦПВ

  • Тарифи по обов'язковому автострахуванню від провідних компаній
  • Досвідчені фахівці забезпечують цілодобову підтримку
  • Бонуси, подарунки, акції
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Тарифи ОСЦПВ по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
Тарифи страхування ОСЦПВ залежать від ряду показників і закріплені законодавчо. Водії все частіше цікавляться, від чого залежить кінцева вартість страховки. оскільки це обов'язкове страхування, тарифи ОСЦПВ прописані у відповідному Нормативно-правовий акті України. Розрахунок являє собою множення базового платежу на ряд коригуючих коефіцієнтів. На даний момент базовий платіж обчислюється в розмірі 180 грн. Розглянемо основні коефіцієнти та їх вплив на ціну. 1. Місце реєстрації автомобіля. Як правило, чим більше населений пункт, в якому зареєстрований автомобіль, тим більше коефіцієнт, і, відповідно, ОСЦПВ тариф. Деякі автолюбителі навіть вдаються до перереєстрації свого автомобіля на родичів з віддалених регіонів країни, щоб заощадити на платіж. 2. Тип ТЗ та об'єм двигуна. Застрахувати автобуси або вантажні автомобілі дорожче легкових, точно так само, як і автомобілі з великим об'ємом двигуна. чим менше двигун автомобіля, тим менше буде остаточний тариф ОСЦПВ для нього. 3. Водійський стаж власника. Тут спостерігається зворотна закономірність - чим більше стаж, тим менше коефіцієнт. 4. Сфера використання. Остаточні ОСЦПВ тарифи значно збільшуються, наприклад, якщо транспорт використовується в якості таксі. 5. Безаварійний стаж. Чим більше водій експлуатує свій автомобіль без випадків ДТП, тим менше в підсумку він заплатить за Автоцивілку. Для розрахунку використовується система Бонус-малус. Водії таким чином додатково мотивовані не потрапляти в ДТП і не звертатися в страхову компанію у разі вкрай дрібних пошкоджень. 6. Право на пільги. Деякі категорії населення, розраховуючи тарифи на ОСАГО, повинні пам'ятати, що інваліди 2 групи та чорнобильці мають право на знижку в розмірі половини вартості поліса. 7. Термін дії. Тут все просто - чим більше термін дії поліса, тим вище його ціна. 8. Франшиза. Законом встановлено, що її розмір не повинен перевищувати 2% від максимальної суми відшкодування. При оформленні водій вибирає франшизу, чим більше її відсоток, тим менше вартість поліса. Але слід пам'ятати і про те, що у разі ДТП суму франшизи у договорі доведеться виплачувати з власних заощаджень. Всі перераховані вище фактори впливають на вартість Автоцивілки на українському ринку. Таким чином, використовуючи дані про страхувальника та його транспорті, складаються тарифи осцпв, калькулятор ж може розрахувати онлайн кінцеву вартість поліса.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг