Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

«експрес Страхування» - молода перспективна страхова компанія на національному ринку. Заснована в 2008 році при допомозі корпорації «УкрАвто».

Компанія здійснює страхування в рамках 22 ліцензій. Представництва знаходяться у всіх регіонах країни.

Завдяки відкритости, чесному підходу до своїх клієнтів і массі програм лояльності «експрес Страхування» увійшло в список 15 самих лояльних страхових компаній України.

Гаряча лінія
0 800 502 300
Офіси продаж
0
Центри виплат
0
Продукти
5

Продукти

Немає результатів
Страхування автомобільного транспорту
Жираф професійно займається всіми видами автомобільного страхування, дозволяє провести online-розрахунок, порівняти умови по ОСЦПВ, КАСКО або Зеленій Карті в найкращих компаніях України та допомогти вам обрати оптимальний варіант.

ОСЦПВ

Покриває збиток, заподієний вами іншим учасникам ДТП
від 665.00 грн

КАСКО

Покриває будь-які збитки, передбачені договором: ДТП, угон та ін.
від 999.00 грн

КАСКО-міні

Полегшені програми добровільного автострахування КАСКО
від 699.00 грн

Зелена Карта

Міжнародний поліс, який оформлюється при виїзді за кордон
від 524.00 грн
Страхування життя та здоров'я
Ми знаємо, де краще оформити поліс медичного страхування, страхування подорожуючих, а також максимально швидко оформимо договір, що в точності відповідає вашим потребам

Travel-страхування

Комплексні програми страхування подорожуючих за кордон
від 50.00 грн

Відгуки

Дар'я
22.02.2019 в 18:16
В мене стався вже другиц страховий випадок, авто застраховане в Експресі по умовах кредиту. В перший раз виплпта була 7000 (подряпина та вмятина на бампері), а зараз камінь влетів в лобовуху -14000 заміна скла. Мізки не колупали, аварійний комісар чемний і на всі мої питання відповідав. Трохи довго чекали відповіді погодженя з банку, але не критично.
E-mail
Ваше ім'я
       
Юрий Владимирович
30.05.2018 в 11:15
Зацепил дверью ворота гаража, когда выизжал на работу. Машина кредитная, хорошо что был полис каско - сразу позвонил в страховую. Сказали уже на следующий день можно заехать на СТО на Кольцевую и там-же все бумаги оформить. Думал что будет большая очередь , но все прошло быстро - без проблем приняли документы и заявления. Машину починили и отдали раньше , чем я ожидал , сделали все качественно, вобщем я доволен.
E-mail
Ваше ім'я
       
олег
03.10.2017 в 15:26
Страхова працює з неатистованими аварійними комісарами які свідомо знижують ціну ремонту .При виникненні ДТП вимагаїте їхнього штатного експерта.Бутьте обережні коли приїде експерт КИДАЛОВ ІГОР .РЕМОНТ АВТО ОБІЇШОВСЯ 15300 СУМА ДО ВИПЛАТИ 9000
E-mail
Ваше ім'я
       
клиент
07.04.2016 в 16:10
Авто застраховано по КАСКО в Экспресс Страховании,при покупке машины на Укравто,так как является залоговым имуществом в банке по условиям кредита.В случае повреждения деталей кузова с вмятинами и повреждением ЛКП до металла,данные съёмные детали кузова подлежат замене ввиду полного КАСКО,или рихтовке,шпаклёвке,покраске как какой нибудь старый жигуль по ОСАГО.Если мне хотят вместо замены двери и крыла отрихтовать повреждённые детали,то могу ли я обратиться в банк с жалобой,и расторгнуть договор с этой СК с возвращением средств,выплаченных этой компании,ввиду невыполнения своих обязательств перед клиентом,а также подать в суд на покрытие морального ущерба,и ущерб причинённый моему здоровью ,соответствующие медицинские справки и заключения ,будут предоставлены мной в суде.
E-mail
Ваше ім'я
       
Наталія
26.08.2015 в 13:09
У мене був страховий випадок, зробила все згідно договору. І тут починається саме цікаве: починають ганяти маршрутом Черкаси - Київ , морочили голову, виплат не діждалась, хоча дзвінком повідомили що виплатили, інтересно кому...
E-mail
Ваше ім'я
       
Вова
27.12.2014 в 15:51
Произошло ДТП позвонил в страховую, а на том конце провода мне ничего четко сформулировать не могут. Пришлось все разруливать по советам друзей, а не сотрудников компании.
E-mail
Ваше ім'я
       
Влад
13.11.2014 в 15:48
По этой компании мне ясно одно - выплат мне не видать ка своих ушей.
E-mail
Ваше ім'я
       
Іванка
30.10.2014 в 15:10
Чому тут немає відгуків??? Про такий жахливий сервіс треба 10 відгуків написати. В компанії працюють співробітники які в страхуванні розуміють меньше ніж пересічний громадянян України. Жах
E-mail
Ваше ім'я
       

Ваш відгук

E-mail
Ваше ім'я
       

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг