Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Страховка для візи

 • оформлення страховки для візи за кілька хвилин!
 • актуальні пропозиції від кращих страховиків України
 • індивідуальні подарункові сертифікати всім клієнтам
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Страховка для візи по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Страховка для вашої поїздки

Ура! У відпустку!

Зібрались у відпустку? Убезпечте себе і своїх близьких, придбавши поліс страхування подорожуючих за кордон

план вашої поїздки
Куди ви їдете?
Чи плануєте ви відвідувати
Валюта страхування
Вид поїздки
починаючи здо = дн.
Період поїздки
учасники поїздки
вікціль —
Учасник №1

При оформленні візи для подорожі за кордон, вам обов'язково потрібно оформити поліс туристичного медичного страхування. Він є невід'ємною частиною пакету документів для успішного отримання дозволу на виїзд.

Купити страховку можна як в офісі компанії, так і оформити в інтернеті на сайтах, які надають послуги в сфері страхування.

Основні вимоги, необхідні для оформлення поліса для виїзду за кордон:

 • поліс повинен покривати весь час дії запитуваної візи (або ж, якщо дозвіл є, тоді період дії поліса повинен потрапляти в термін дії виїзного дозволу)
 • поліс повинен діяти абсолютно у всіх країнах, які входять в Шенгенську зону
 • франшиза в полісі повинна бути нульова (деякі посольства більш лояльні до цієї вимоги)
 • ліміт на витрати на лікування повинен становити не менше 30 тис.євро

Правильно оформлений поліс туристичного медичного страхування в компанії з гарною репутацією дає можливість не тільки отримати виїзне дозвіл, але і мати надійний захист на час перебування за кордоном.

Скільки коштує туристичний поліс?

Для того, щоб дізнатися ціну туристичного поліса, фахівця в СК необхідно повідомити кілька параметрів, які впливають на тариф, а саме:

 • країна поїздки
 • термін поїздки
 • вік учасника / учасників поїздки
 • додаткові параметри (робота / фізична праця, спорт / поїздка на змагання)

Поїздка зі спортивною метою має на увазі заняття спортом на любительському або професійному рівні. Аматорський рівень включає в себе нерегулярні заняття будь-яким видом спорту під час відпочинку. Професійний рівень говорить про те, що поїздка буде пов'язана з регулярними спортивними заняттями, так як спорт є професійною діяльністю клієнта компанії. Учасник поїздки бере участь в тренуваннях і / або змаганнях, або відвідує спортивні заняття під час навчання за кордоном.

На вартість туристичного поліса також може впливати:

 • зміна ліміту виплат на медичні та др.трати
 • франшиза
 • сума по виплатах на нещасний випадок
 • сума по виплатах на громадянську відповідальність

Страхування для себе або під візу

Дуже часто туристичні поліси оформлюються під виїзне дозвіл. Іншими словами, туристичний поліс буде діяти рівно той період часу, на який буде відкрито та чи інший дозвіл на виїзд.

А так, туристичний поліс для виїзду за кордон можна оформити на будь-який період в межах 365 днів і коридором в 15 днів.

Учасники поїздки, віком від 75 до 90 років, які здійснюють поїздку до Шенгенської зони, можуть оформляти поліс при ліміті перебування за кордоном не більше 31 дня і терміні страхування не більше 184 дня. За інших умов для цієї категорії учасників поїздки поліс оформити не можна.

Туристичний поліс повинен бути оформлений в СК, яка має ліцензію на даний вид страхування. Списки українських страховиків, які мають право на реалізацію туристичних полісів, які подорожують до країн Шенгену і Єврозони, можна легко знайти у відкритому доступі в Інтернеті.

У Києві та інших містах України туристичні договору для виїзду за кордон можна оформити і придбати як в офісах продажів компанії у вигляді бланкового поліса з мокрими печатками, так і дистанційно, не виходячи з дому, на сайті компанії, яка може надати електронний поліс з факсимільними печатками на ваш e-mail.

Компанія Giraf.ua рекомендує завжди піклуватися про наявність туристичного поліса для виїзду за кордон. Незалежно від мети поїздки, планів у відпустці або ж вимог посольства - нехай туристичний поліс завжди буде з вами. Просто так, про всяк випадок.

Купити страховку за кордон можна прямо на нашому сайті - після прорахунку і оформлення заявки наші менеджери максимально швидко зв'яжуться з вами.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг