Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

«Омега» - Акціонерна страхова компанія, заснована в 1994 році.
Продаж страхових полісів компанія здійснює через мережу із  38 філій в національному сегменті.

Діяльність строго регулюється законодавством, а саме 24 ліцензіями.

Компанія «Омега» бере активну соціальну участина в житті суспільства. Так, компанія займається благодійною діяльністю.

Центральний офіс
Гаряча лінія
0 (800) 30-30-53
E-mail
Офіси продаж
36
Центри виплат
0
Продукти
5

Продукти

Немає результатів
Страхування автомобільного транспорту
Жираф професійно займається всіми видами автомобільного страхування, дозволяє провести online-розрахунок, порівняти умови по ОСЦПВ, КАСКО або Зеленій Карті в найкращих компаніях України та допомогти вам обрати оптимальний варіант.

ОСЦПВ

Покриває збиток, заподієний вами іншим учасникам ДТП
від 665.00 грн

КАСКО

Покриває будь-які збитки, передбачені договором: ДТП, угон та ін.
від 999.00 грн

КАСКО-міні

Полегшені програми добровільного автострахування КАСКО
від 699.00 грн

Зелена Карта

Міжнародний поліс, який оформлюється при виїзді за кордон
від 546.00 грн
Страхування життя та здоров'я
Ми знаємо, де краще оформити поліс медичного страхування, страхування подорожуючих, а також максимально швидко оформимо договір, що в точності відповідає вашим потребам

Travel-страхування

Комплексні програми страхування подорожуючих за кордон
від 50.00 грн

Карта офісів

Відгуки

Зоя
17.08.2018 в 12:40
Судя по работе, эта контора на грани распада и банкротства!
Мне не повезло и пришлось иметь дело с этой фирмочкой, т.к. виновник ДТП был застрахован у них. Прошло два с половиной месяца, мне ничего не выплатили, хуже того… неделю назад по телефону озвучили сумму, которую могут выплатить, и она меньше половины, которую посчитали на СТО!!! Машина новая, меньше двух лет, на гарантии!!! Детали ремонту не подлежат, их нужно только менять!
Износ машины оценивается на глаз, выходит сотрудник Борисенко и тыкает приборчиком, потом говорит у вас машина 'перевертыш” и т.д. (на официале мне сказали, что черная крыша в машине – это пленка, поэтому такие показатели!!!)
Обслуживание, это отдельный вопрос… Если у вас есть дети, то оказывается вход в эту конторку с детьми строго запрещен! Я приехала с детьми, после того как озвучили мне сумму, чтобы посмотреть этот чудо-расчет, мне его даже не показали! Громче всех орал Борисенко: «Зачем вы привезли сюда детей я сейчас вызову охрану!!!» Когда я спросила, куда я их должна девать, он ответил это мои проблемы! Дети испугались, расплакались…
О том что они через два месяца просили выслать документы, потому что потерялись и чтобы получить просчет пишите письма, которые я написала, но так ничего и не получила… я молчу.
Я очень надеюсь, что руководство просто не в курсе как работают его сотрудники в Киеве… я очень надеюсь! Но пока, советую обходить их десятой дорогой!!!
E-mail
Ваше ім'я
       
DYBLIKAT
26.04.2018 в 14:50
Зі страхової компанії неможливо вибити компенсацію за страховий випадок вже більше двох місяців! Як не подзвоніть завтра, то післязавтра, відправте запит, відправте лист, відправте копію і знову зателефонуйте пізніше. Начальник у відпустці, бухгалтерія у загулі, щось десь забулося чи загубилося тощо. Є межа терпіння і вона точно залишилась далеко позаду. І мова йде не про мільйони гривень, а про декілька тисяч. Не задоволений даною компанією і не рекомендую з нею співпрацювати!
E-mail
Ваше ім'я
       
Борис
01.02.2018 в 10:15
я Гудков Борис Анатольевич не могу получить страховку по дтп уже и дёт 5 месяц после дтп сраховая омега проживаю г чернигов
E-mail
Ваше ім'я
       
Marta
02.02.2017 в 11:58
Найгірша страхова!!! Начальник Тернопілької філії Карабів Н. по-хамськи ставиться до клієнтів, розмовляє на "блатному жаргоні", погрожує, вимагає гроші за огляд постраждалого в ДТП автомобіля, бо "це вам треба" (я НЕ є клієнтори цієї "контори"). Вже півроку тягнеться виплата: то тримають документи і не передають в головний офіс, то брешуть, що документи вже лежать у директора для підпису, то ще не вистачає того документа, який вже брали, і він загубився. Начальник з виплат Яна Іванівна (м. Київ) на телефон по два тижні не відповідає. Вирішуйте самі чи звертатись у цю страхову компанію.
E-mail
Ваше ім'я
       
Влад
23.09.2015 в 20:55
Занизили выплату в 4 раза,ссылаються на эксперта с которым постоянно работают
E-mail
Ваше ім'я
       

Ваш відгук

E-mail
Ваше ім'я
       

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг