Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

«Універсальна» страхова компанія заснована в 1991 році і зараз налічує більше 300 точок реалізації страхових послуг по всій Україні. Акціонерна компанія входитьь у склад міжнародного холдингу «Універсальна інвестиційна група».

Щорічно «Універсальна» займає лідируючі місця в різного роду офіційних страхових конкурсах і рейтингах ефективності.

Потрфель страхових послуг представлений 42 видами ризикового страхування.

Більш ніж 1000 медичних закладів в Україні співробітничають з «Универсальною»

Гаряча лінія
0 (800) 50-03-81
Офіси продаж
99
Центри виплат
1
Продукти
5

Продукти

Немає результатів
Страхування автомобільного транспорту
Жираф професійно займається всіми видами автомобільного страхування, дозволяє провести online-розрахунок, порівняти умови по ОСЦПВ, КАСКО або Зеленій Карті в найкращих компаніях України та допомогти вам обрати оптимальний варіант.

ОСЦПВ

Покриває збиток, заподієний вами іншим учасникам ДТП
від 347.00 грн

КАСКО

Покриває будь-які збитки, передбачені договором: ДТП, угон та ін.
від 999.00 грн

КАСКО-міні

Полегшені програми добровільного автострахування КАСКО
від 699.00 грн

Зелена Карта

Міжнародний поліс, який оформлюється при виїзді за кордон
від 508.00 грн
Страхування життя та здоров'я
Ми знаємо, де краще оформити поліс медичного страхування, страхування подорожуючих, а також максимально швидко оформимо договір, що в точності відповідає вашим потребам

Travel-страхування

Комплексні програми страхування подорожуючих за кордон
від 50.00 грн

Карта офісів

Відгуки

taras
28.02.2017 в 21:44
Потрапив в "Універсальну" (м.Луцьк) по цивілці. Менеджери файні. Мало експертів (аж один, на 200000 місто), тому забіганий, але - доступний.
Відшкодували гроші за 25 днів (8000грн, як я і заявляв).
Друзі лякали легендами про страхові компанії: сварки, суди і "три місяці очікування", то був готовий до гіршого. Тому задоволений СК "Універсальна".
E-mail
Ваше ім'я
       
Universalna
09.03.2017 в 11:39
Шановний Тарасе,
дякуємо за довіру до нашої компанії. Сподіваємось, Ви і надалі будете залишатись нашим клієнтом.
З повагою СК "Універсальна"
E-mail
Ваше ім'я
       
Тетяна
10.01.2017 в 10:56
Це просто жах, а не страхова компанія, а особливо та " особа" , що нараховує виплату!!! Дитині 6 років, розбив голову. Море крові, наркоз, накладання швів. Потім ще 9 днів лікування і знімання швів. Дитина передила неймовірний стрес та біль, залишився рубець на голові. А вони нарахували аж 249 грн!!!! Аж!! Та нам більше в 10 раз пішло на поїздки до лікаря!! Це ж голова!!! Це жах!!! Чоловік каже подавати в суд, бо так розводити і дурити людей не можна! Мабуть так і зроблю.
E-mail
Ваше ім'я
       
Universalna
10.02.2017 в 12:20
Шановна Тетяно, дякуємо за зворотній зв'язок.
Ми постійно працюємо над вдосконаленням якості обслуговування, в тому числі на основі вражень клієнтів. Щоб мати змогу прокоментувати Ваш відгук, надайте, будь ласка, детальнішу інформацію по Вашому випадку (№ договору/полісу).
З повагою, СК «Універсальна».
E-mail
Ваше ім'я
       
Дима
16.12.2016 в 08:19
Дуже погано робить ця компания
E-mail
Ваше ім'я
       
Модератор иммиграционного форума
20.11.2016 в 22:26
"Работа" СК, при наступлении страхового случая за рубежом (http://forum.chemodan.ua/index.php?showtopic=79391&st=0#entry1137394). Выводы, дамы и господа, делайте сами.
E-mail
Ваше ім'я
       
Дмитрий
15.11.2016 в 15:07
Это самая невминяемая компания где я только страховался ! Особенно начальник отделения на левом берегу по фамилии ТКАЧЕНКО как его еще не уволили я не понимаю . Из-за таких уродов как он и не хочеться страховаться в этой СК! По 2 делам я получил отказ не понятно почему при чем ждал больше 100 дней ! Мой совет всем кто прочитает мой отзыв не страхуйтесь в этой жлобской страховой они не платят !!!
E-mail
Ваше ім'я
       
Universalna
16.12.2016 в 17:29
Уважаемый Дмитрий, для того, что бы отреагировать и прокомментировать Ваши страховые случаи, предоставьте, пожалуйста, более подробную информацию (№ дел или договоров).
С уважением, СК "Универсальная"
E-mail
Ваше ім'я
       
16.05.2016 в 13:13
По факту страхового случая у Универсальной хорошо работает служба телефонной поддержки. На этом хорошо заканчивается и наступает «удовлетворительно» - страхового комиссара Универсальной придется выискивать и вызванивать. Затем наступает самая жесть — регрессивный иск. И тут действия сотрудников и «аккредитованных компаний» СК Универсальной переходят в запредельно невменяемо-хамскую область. Если у Вас есть хоть какой то выбор, то лучше не пользоваться услугами СК Универсальная, вообще, никак, в принципе!!! Вам будут хамить, угрожать судами, при этом отказываться отвечать на Ваши вопросы по телефону, а тем более на письма. Все обращения к сотрудникам СК будут заканчиваться фразой «нам пофиг, пишите куда хотите, мы отвечать на письма не будем и вообще мы на вас в суд подадим». Ваши данные будут переданы «аккредитованным компаниям» без каких либо на то законных оснований. Я какое то время размышлял и сомневался, стоит ли этот отзыв об СК Универсально выносить в интернет и пришел к выводу стоит! Хамам и недоделкиным — место на бирже труда. Если руководство СК Универсальной снизойдет до жалоб клиента — то все письменные документы будут предоставлены. Пламенный привет Наталье и Роман Николаевичу!
E-mail
Ваше ім'я
       
Universalna
29.08.2016 в 10:21
Уважаемый Игорь, для того, что бы отреагировать и прокомментировать Ваш страховой случай, предоставьте, пожалуйста, более подробную информацию (№ дела или договора).
С уважением, СК "Универсальная"
E-mail
Ваше ім'я
       
галина
25.04.2016 в 10:09
Работает в Запорожье компания в субботу
E-mail
Ваше ім'я
       
Ірина
26.02.2016 в 14:10
Застрахувала свого сина в школі.Стався нещасний випадок-розбили голову камінцем.Зателефонувала в страхову-спочатку не могли знайти його в базі(на жаль, не запам"ятала з ким розмовляла) .через декілька хвилин мені перетелефонували взяли мої дані і дані сина і сказали, що перетелефонують через декілька днів. З того часу пройшло більше 2 місяців, але так і ніхто не перетелефонував. Справа не вгрошах, але наступний раз я подумаю чи варто мені надалі страхувати свою дитину...
E-mail
Ваше ім'я
       
Universalna
29.08.2016 в 10:23
Дякуємо за Ваш відгук , Страхова компанія « Універсальна » приділяє велику увагу зворотного зв'язку зі Страхувальниками . Для можливості прокоментувати страхова подія , надайте , будь ласка , більш детальну інформацію по Вашій справі ( № договору / поліса ) .
З повагою , СК « Універсальна »
E-mail
Ваше ім'я
       
Василь
29.01.2016 в 10:44
Мені,наприклад,сподобалося!Після оцінки Сосновського Олександра через шість днів гроші поступили на рахунок і ніяких проблем не виникало
E-mail
Ваше ім'я
       
Universalna
29.08.2016 в 10:24
Шановний Василь, щиро дякуємо за вибір страхової компанії та позитивний відгук про нашу роботу! З повагою, СК «Універсальна»
E-mail
Ваше ім'я
       
Влад
01.07.2015 в 01:25
У вашому відділені в м.Луцьку працюють люди які ставляться до клієнтів як до бидла, кричать,хамлять,ображають і кажуть що зайняті,а хоча стоять і собі курять в робочий час а нас як клієнтів заставляють чекати,це такий був зайнятий директор філії. Особливо хочу звернути вашу увагу на експерта вашої компанії в Луцьку Сосновського Олександра Анатолійовича в якого непорядок не тільки з головою так є ще проблеми з нервами,і неадекватно спілкується і в нього замість очей (цензура),раз він не може відрізнити мятіну від царяпини,то проведіть спеціальний йому курс на СТО щоб він розрізняв. І научіть це в воєнне бидло нормальному людському спілкуванню,бо ми віділіш не заплатили йому гроші,які він сказав для того щоб була більша експертна оцінка, гроші були не великі 600 гривень йому в карман,гроші хотів на перід,а не після того коли відшкодує страхова компанія,так як роблять нормальні експерти. Наведіть будь ласка порядок в цьому відділені порядок!!!!
E-mail
Ваше ім'я
       
Олександр Анатолійович
14.08.2015 в 17:04
Цього "Влада" я попросив би прийти у відділення СК Універсальна і все це вияснити дивлячись в очі, а не створювати наглу брехню. Тільки при спілкуванні досягається порозуміння у всіх питаннях. А по даному наклепу хочу побажати клієнту спочатку вивчити українську мову (а то привикли спілкуватись тільки не цензурно!) та правила правописання.
E-mail
Ваше ім'я
       

Ваш відгук

E-mail
Ваше ім'я
       

Новини компанії Універсальна

Анонс новин
19.03.2015
11.03.2015
17.11.2014

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг