Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

«Українська страхова група» – одна із лідуючих страхових компаній на вітчизняномуу ринку, яка демонструє динамічний розвиток.
Компанія з 2008 року - уприватник Vienna Insurance Group, котра здійснює страхування на  ринку Восточной і Центральной Європи в 23 країнах.

У компанії є 24 ліцензії на страхування. ето позволяет ей реалізовувати близько 50 страхових продуктів. В Україні мережа представлена близько 100 відділеннями. Опитная команда фахівців по всій Україні здійснює поддержку клієнтів по всім вопросам, касающихся страхування.

Центральний офіс
Гаряча лінія
0 (800) 50-03-49
Офіси продаж
88
Центри виплат
0
Продукти
1

Продукти

Страхування автомобільного транспорту
Жираф професійно займається всіми видами автомобільного страхування, дозволяє провести online-розрахунок, порівняти умови по ОСЦПВ, КАСКО або Зеленій Карті в найкращих компаніях України та допомогти вам обрати оптимальний варіант.

Зелена Карта

Поліс Зелена карта - точно такий же договір страхування як і автоцивілка (ОСЦПВ), але тільки діє за територією країни проживання. У нашому випадку, за територією України. На сьогоднішній день в систему страхування Зелена карта входить більшість країн Африки, Європи та Азії
від 501.00 грн

Карта офісів

Відгуки

Марина
02.06.2015 в 19:33
Отзыв о страховой компании «Украинская Страховая компания»
Данная страховая компания не проявляет должного внимания к своим клиентам. Абсолютно не поддерживают и не встают на сторону своего клиента, отмахиваются разными объяснениями. Нет никакого доверия к такой компании, сколько времени уже с ними работаем, а своих клиентов не ценят совсем. Во время страхового случая не предоставляют своего контролера на станцию ТО, в следствии этого, возникают вопросы в множестве недоделок
Не советую
E-mail
Ваше ім'я
       

Ваш відгук

E-mail
Ваше ім'я
       

Новини компанії Українська Cтрахова Група

Анонс новин
03.09.2015
В рамках проекту крос-селлинг в серпні у відділеннях СК «Українська страхова група» стартували продажі страхування життя СК «Юпітер Vienna Insurance Group»
27.02.2015

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг