Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

СК «ВИДИ-СТРАХУВАННЯ» входить до складу потужної автомобільної групи VIDI - провідного роздрібного автомобільного оператора України з власною мережею дилерських центів в Києві та Одесі. Страхова компанія «ВИДИ-СТРАХУВАННЯ» є страховим партнером офіційних дилерів преміальних і масових автомобільних брендів: Land Rover, Range Rover, Lexus, Jaguar, Infiniti, Toyota, Volvo, Honda, Acura, Mazda, Subaru, Suzuki, Nissan, Peugeot, Ford, Citroеn, Yamaha.

Згідно з даними рейтингу страхових компаній Insurance TOP * за 2019 р СК «ВИДИ-СТРАХУВАННЯ» за обсягом страхових платежів займає 10-е місце на ринку КАСКО в списку найбільших страхових компаній України і 4-е місце в Києві та Київській обл.

Страхова компанія «ВИДИ-СТРАХУВАННЯ» спеціалізується на професійному страхуванні автомобілів. Партнерство з офіційними станціями техобслуговування дозволяє нашим клієнтам скористатися основною перевагою страховки КАСКО від СК «ВИДИ-СТРАХУВАННЯ» - здійснення відновлювального ремонту застрахованих автомобілів за гарантійним листом після прийняття рішення про виплату, не чекаючи перерахування грошей на розрахунковий рахунок СТО. Досвід і вузька спеціалізація на автострахуванні дозволяють СК «ВИДИ-СТРАХУВАННЯ» створювати принципово нові можливості і продукти для захисту майнових прав автомобілістів.

У своїй діяльності СК «ВИДИ-СТРАХУВАННЯ» орієнтується на європейські моделі страхового бізнесу, розробляє і впроваджує інноваційні продукти, тісно співпрацює з банківськими та фінансовими організаціями.

Є членом Ліги страхових організацій України (ЛСОУ).

Компанія має 11 державних ліцензій, на підставі яких пропонує широкий спектр страхових продуктів:

страхування автомобілів (КАСКО);
страхування від нещасних випадків;
страхування комерційної та приватної власності;
страхування відповідальності юридичних і фізичних осіб.

Гаряча лінія
0 (800) 50-07-70
Офіси продаж
9
Центри виплат
0
Продукти
5

Продукти

Немає результатів
Страхування автомобільного транспорту
Жираф професійно займається всіми видами автомобільного страхування, дозволяє провести online-розрахунок, порівняти умови по ОСЦПВ, КАСКО або Зеленій Карті в найкращих компаніях України та допомогти вам обрати оптимальний варіант.

ОСЦПВ

Покриває збиток, заподієний вами іншим учасникам ДТП
від 665.00 грн

КАСКО

Покриває будь-які збитки, передбачені договором: ДТП, угон та ін.
від 999.00 грн

КАСКО-міні

Полегшені програми добровільного автострахування КАСКО
від 699.00 грн

Зелена Карта

Міжнародний поліс, який оформлюється при виїзді за кордон
від 501.00 грн
Страхування життя та здоров'я
Ми знаємо, де краще оформити поліс медичного страхування, страхування подорожуючих, а також максимально швидко оформимо договір, що в точності відповідає вашим потребам

Travel-страхування

Комплексні програми страхування подорожуючих за кордон
від 50.00 грн

Карта офісів

Відгуки

OlenaSh
13.03.2024 в 10:44
У кожного свій досвід спілкування зі страховими.Так сталося, що протягом всього терміну страхування у СК ВІДІ, а це вже 4 роки, доводилось неодноразово звертатися до страхової зі страховими випадками. Спочатку дуже переживала, що це буде довга тяганина з документами та виплатами страхової. Але НІ, мене дуже порадувало швидкою організацією роботи та виконання своїх зобов'язань, про всі оновлення статусу страхової справи одразу повідомляють, менеджер доступний, зручно що своє СТО поряд.  А щоб не було  негативного досвіду спілкування з ск, завжди намагаюсь дотримуватись умов договору. До цього не було авто та з чим порівняти але вважаю, що СК Віді заслуговує на дуже високу оцінку і довіру!
E-mail
Ваше ім'я
       
28.11.2017 в 17:11
Ни при каких обстоятельствах - не советую, если не хотите остаться с разбитой машиной и без выплаты!!! Отказали в выплате по надуманной причине! Готовим иск в суд! Навязали мне эту страховую при покупке авто в кредит, т.к. это часть группы Види. Мой юрист написал им претензию, ответили мы "клиентоориентированная компания" и снова отказ!Им реально пофиг, т.к. все равно при покупке новых авто , они все равно новых клиентов получат. Теперь не только не буду у них страховаться, покупать авто тоже никогда не буду.
E-mail
Ваше ім'я
       

Ваш відгук

E-mail
Ваше ім'я
       

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг