Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Автостраховка ОСЦПВ

  • Кращі пропозиції щодо автостраховці ОСЦПВ від українських компаній
  • Досвідчені фахівці забезпечать підтримку в телефонному режимі
  • Знижки, акції, бонуси, подарунки!
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Автостраховка ОСЦПВ по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
Іноді водії, у яких є автостраховка ОСЦПВ, стикаються з відмовою у виплаті відшкодування. Серед основних випадків відмови у відшкодуванні збитків потерпілим є офіційно оформлене ДТП в наслідок їзди в нетверезому вигляді. Як правило, якщо в стані сп'яніння або під впливом будь-яких наркотичних препаратів перебуває потерпілий, то найчастіше виноситься рішення суду про обопільну вини, відповідно, ремонтувати автомобіль доведеться за свій рахунок. Додатково до цього ще може послідувати позбавлення прав та інші штрафи з боку працівників ДАІ. Якщо ж винуватець ДТП виявився п'яний, страхова компанія повинна виплатити компенсацію, але це не позбавить водія від відповідальності перед законом. Друга за поширеністю причина відмови - не зібраний в термін комплект документів. Страхові компанії дають можливість протягом трьох днів зібрати всі документи з місця ДТП, написати заяву і звернутися в письмовому вигляді. Практика показує, що через труднощі отримання деяких паперів або через незнання, автолюбителі іноді не вкладаються в цей термін. Автостраховка ОСЦПВ може не діяти при порушенні термінів повідомлення страховика - це прописано в законі України і повинно доноситися до всіх учасників дорожнього руху. Також іноді при розслідуванні страхових випадків спливає шахрайство з боку учасників ДТП, аж до того, що само ДТП може бути підлаштовано. Якщо такі випадки доводяться страховиком, то не тільки не варто чекати виплати, але й слід готуватися нести відповідальність за повною програмою. В Україні за шахрайство з метою збагатитися в гіршому випадку може загрожувати позбавлення волі на строк до 10 років. У разі, якщо потерпілий не причетний до афери, а винуватець причетний, за виплатою слід звертатися в Моторно-транспортне бюро.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг