Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Доставка Поліса ОСЦПВ

  • Кращі пропозиції від топових компаній
  • Доставка поліса ОСЦПВ в будь-яку точку країни
  • Постійно діючі акційні пропозиції
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Доставка Поліса ОСЦПВ по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
Відомо, що поліси ОСЦПВ - це бланки суворої звітності, це означає, що вони знаходяться на особливому обліку, кожен бланк пронумерований і видається певним страховику для реалізації. Страховики і посередники вже зробили достатньо роботи, щоб зробити оформлення якомога більш доступним для всіх категорій населення. Сьогодні все більше компаній пропонують своїм клієнтам не витрачати час і замовити доставку договору на будинок. Фактично це відбувається таким чином: клієнт заповнює заявку на страховку в телефонному режимі або в інтернеті і дізнається суму до оплати. Потім, як правило, кур'єрською службою здійснюється доставка поліса ОСЦПВ за вказаною адресою. Деякі реалізатори пропонують також здійснювати доставку поштовими сервісами, якщо клієнт знаходиться у віддалених регіонах країни. Замовляючи доставку Автоцивілки, слід перевірити ще раз всі дані, зазначені в полісі самостійно, або по телефону з менеджером. При отриманні поліса слід уважно перевірити ще раз всі дані про автомобіль і про страхувальника вже на самому бланку. Навіть найменші невідповідності можуть по-перше впливати на ціну страховки, а по-друге роблять угоду недійсною. Відповідно, у випадку ДТП поліс, оформлений з порушеннями, не забезпечує ніякого захисту, навпаки, доведеться заплатити штраф за його відсутність і нести відповідальність перед третіми особами. Якщо МТСБУ проведе реформи, створить загальну базу з ДАІ і запровадить електронний поліс, доставка поліса ОСЦПВ може піти у вчорашній день. Але сьогодні послуга все ще користується популярністю і надається майже в кожній страховій компанії. Слід пам'ятати, що краще користуватися доставкою з оплатою по факту, якщо ви замовляєте автоцивілка в незнайомому місці. Тоді у разі неправильного заповнення або ще яких-небудь причин, ви зможете відмовитися від оформлення без втрати грошей.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг