Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Де Застрахувати ОСЦПВ

  • Кращі пропозиції із страхування ОСЦПВ
  • Підтримка наших фахівців у будь-який час в телефонному режимі
  • Бонуси і подарунки
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Де Застрахувати ОСЦПВ по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
Виходячи з кількості скарг споживачів, на ринку ОСЦПВ України існує ряд проблем. Всього є три сторони - страхувальник, страховик і державні посадові особи, взаємодія яких могли б вивести рівень страхової культури на якісно новий виток розвитку. Якщо систематизувати претензії сторін один до одного, то можна виділити основні: • Страхувальники часто не мають уявлення, де застрахувати автомобіль ОСЦПВ, а також скаржаться на відсутність виплат у деяких компаніях і тривалу бюрократичну тяганину з документами при настанні страхового випадку; • Страховиків часто хвилює недобросовісна конкуренція на ринку, випадки шахрайства та падіння довіри до автострахування в цілому; • Чиновники ж стурбовані зростанням скарг на ринку і постійно «намагаються стабілізувати ситуацію», при цьому все частіше піднімаючи питання про підвищення страхових тарифів. Як видно, на сьогоднішній день сторони не можуть домовитися між собою, вносячи хаос. Роботи у напрямку стабілізації ринку та підвищення рівня страхової культури ведуться і до цього дня. МТСБУ виступає з ініціативами посилення законодавства, що регулює Автоцивілку; обрання до ради директорів представників компаній, які ще жодного разу не скомпрометували себе. Деякі експерти виступають з пропозиціями вирівняти ціну поліса в різних компаніях - це зняло б питання клієнтів, де застрахувати ОСЦПВ, і позбавило б ринок від невмотивованого зниження цін деякими компаніями. Розвиток Автоцивілки в Києві та інших регіонах проходить непростий період, особливо на тлі нестабільної політичної ситуації, очікуються реформи і зміни. Мета цих реформ - зробити ОСЦПВ простим, доступним і максимально прозорим для всіх категорій населення.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг