Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Оформлення ОСЦПВ

  • Максимально комфортне оформлення ОСЦПВ
  • Кваліфікована допомога на всіх етапах замовлення
  • Бонуси і подарунки!
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Оформлення ОСЦПВ по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
Ринок ОСЦПВ регулюється Моторно-транспортне бюро, куди входять всі страхові компанії, ліцензовані на цей вид автострахування. Виходячи з останніх тенденцій розвитку ринку, виникає гостра необхідність реформ в самому бюро. Так, останнім часом почастішали випадки, коли оформлення поліса ОСЦПВ проходить з порушеннями закону, і за цим ніхто не стежить. Деякі недобросовісні страховики мають одну мету - збагатитися, при цьому не піклуючись ні про клієнтів, ні про конкурентів. На думку експертів, щоб поліпшити ситуацію, повинні бути грамотно обрані керівники МТСБУ. Це обов'язково повинні бути представники великих компаній, які орієнтовані на клієнта і довгострокову співпрацю з ним. Нове керівництво повинно припиняти будь шахрайські схеми, нездорову конкуренцію і незаконний демпінг. На сьогоднішній день, коли страховик явно порушує закон, процедура розслідування і позбавлення його ліцензії займає досить багато часу. Такі рішення повинні прийматися миттєво, МТСБУ зобов'язане оперативно реагувати на будь-які спроби дестабілізувати ринок. ОСЦПВ можна по праву назвати двигуном страхування в Україні в цілому, оскільки це обов'язкове страхування. Розвиток цього сегменту, безумовно, вкаже на основні тенденції розвитку добровільних видів страхування. Оформлення ОСЦПВ має бути максимально прозорим і простим для всіх клієнтів. Головне на сьогоднішній день - обрати жорстке по відношенню до нестабільних компаніям керівництво МТСБУ, вести регулярний контроль і своєчасне реагування на будь-які спроби страховиків порушити правила страхування. Це не тільки зміцнить фінансовий стан сумлінних страхових компаній, але і підвищить рівень довіри до них серед населення.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг