Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

ОСЦПВ Харків

  • ОСЦПВ у Харкові - це просто, якщо ви оформляєте його у нас!
  • Економте час разом з нами - заявка займає кілька хвилин
  • Акції та подарунки для харків'ян при самостійному оформленні заявки
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс ОСЦПВ Харків по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
У страхуванні ОСЦПВ Харків вважається одним із самих свідомих міст України. Саме тут рівень проникнення страховок високий, що свідчить про страхову культурі харків'ян. За останні роки ринок обов'язкового страхування відповідальності постійно розвивається. До того ж в найближчі роки планується ввести ще ряд нововведень. Серед головних новинок найближчого часу можна розглянути наступні:
1. Пряме регулювання. Ця система передбачає собою те, що, якщо ви постраждали в наслідок ДТП, то за відшкодуванням можна звертатися не в страхову компанію винуватця, а в свою. Потім страховик компенсує собі виплати самостійно шляхом регресу. Це нововведення зараз знаходиться на стадії створення законодавчої бази. Зрозуміло, простим учасникам дорожнього руху воно зіграє на руку - набагато спроститься бюрократична тяганина з документами і проблемами у разі відсутності поліса в однієї зі сторін. Слід зазначити, що в розвинених країнах світу пряме регулювання використовується успішно і протягом багатьох років.
2. Електронний поліс. Ми живемо в столітті високих цифрових технологій, але до цих пір, оформляючи страховку ОСЦПВ Харків, прив'язані до папірців і змушені заповнювати договору вручну. Але ж можна все зробити набагато простіше - оплатити страховку через електронні гроші і самостійно роздрукувати поліс. Електронне ОСЦПВ розглядається МТСБУ вже не перший рік, роботи з впровадження ведуться, але стикаються з низкою складнощів. Адже для електронних полісів треба поєднати бази страхових компаній і ДАІ, написати закон і провести ще ряд технічних робіт.
3. Рівняння цін. МТСБУ неодноразово виступало з ініціативою зробити однакову ціну за поліс ОСЦПВ в будь-якій компанії. На жаль, деякі по колишньому продовжують неадекватно демпінгувати і дестабілізувати ринок.
Якщо ви з Харкова і хочете купити ОСЦПВ, то ви знаходитеся в потрібному місці! Треба тільки заповнити заявку в режимі онлайн і вказати місце, де вам зручніше за все отримати поліс. Поки електронний поліс розробляється, ми пропонуємо вам найзручнішу альтернативу. Порахувати Автоцивілка Харків вартість , порівняти пропозиції стабільних страховиків можна прямо тут. Ми цінуємо кожного харків'янина, який звернувся до нас за оформленням ОСЦПВ і зможемо назвати вам ціну в телефонному режимі, якщо ви не хочете вважати вручну.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг