Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Розрахунок Суми ОСЦПВ

  • Розрахунок суми страховки ОСЦПВ від провідних страхових брендів
  • Оперативна доставка готового поліса
  • Подарунки та знижки
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Розрахунок Суми ОСЦПВ по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
Розрахунок суми ОСЦПВ безпосередньо залежить від статистики ДТП в країні. Зрозуміло, страхові компанії не будуть працювати собі у збиток, тому вартість Автоцивілки буде завжди такою, щоб приносити дохід. Аварійність і смертність на українських дорогах на сьогоднішній день можна порівняти, наприклад, з аналогічними показниками Німеччини 70-80-х років. Тоді рівень смертності на 100 тисяч чоловік доходив до 20. Сьогодні такий показник - це, на жаль, українські реалії. Виходячи з вищесказаного, експерти вважають, що не варто вводити нічого нового, а слід діяти за перевіреними методиками європейських країн. До слова, на сьогоднішній день в Німеччині гинуть в аваріях 3-5 чоловік на 100 тисяч. Це при тому, що кількість автомобілів на душу населення там в кілька разів вище, ніж у нашій країні. Кілька років тому, щоб захистити фінансово учасників дорожнього руху, зробили обов'язковими поліси Автоцивілки. Навіть при сьогоднішній низькою аварійності в Європі, у них діють аналогічні поліси. У автострахування ОСЦПВ розрахунок і оформлення договору найкраще здійснювати в момент покупки автомобіля і стежити за його актуальністю. Але просто купити страховку недостатньо - треба знати, від чого вона захищає і як не допустити страхового випадку. Що стосується зниження кількості летальних випадків через ДТП, то тут ведуться роботи в різних напрямках. По-перше, регулярно переглядається політика штрафів у бік збільшення. Ведуться також роботи по стимуляції дотримання водіями культури руху. Деякі ДТП трапляються з вини водіїв, а через зовнішніх факторів - відсутність необхідних дорожніх знаків, розбите стан дороги тощо. Роботи спрямовані на ліквідацію цих факторів - поліпшення стану доріг та належне їх оснащення, зокрема, автоматизованими системами контролю швидкості.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг