Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Автоцивілка вартість

  • Автоцивілка від кращих страховиків
  • Значно економте час на складанні заявки
  • Приємні знижки при виборі та оформленні заявки!
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Автоцивілка вартість по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання

Якщо простежити розподіл страхових премій за галузями страхування в Україні, то може скластися враження, що наші громадяни найбільш уважно ставляться до свого транспорту. Насправді, українцям навіть не сенсу замислюватися, скільки коштує Автоцивілка - все одно при наявності автомобіля її доведеться купувати. Страхові компанії, отримавши ліцензію на продаж і розрахунок страховки ОСЦПВ , як правило, намагаються зробити його пріоритетним напрямком розвитку. Відповідно, цей вид страхування є свого роду напрямних і створює тенденції на всьому ринку. Як страховики, так і страхувальники уважно стежать за найменшими змінами в законі, і підлаштовуються під нові реалії. На сьогоднішній день вартість Автоцивілки в різних компаніях відрізняється. Тобто страховики, звичайно, керуються нормами закону, але можуть грати на коефіцієнтах. При цьому деякі підвищують вартість поліса, інші ж свідомо її занижують. Напевно, багато хто стикався з казково низькими цінами, щоб оформити ОСЦПВ і укладали договори, не замислюючись про наслідки . Якщо такий демпінг вважався на межі закону і свідчив про явні фінансові проблеми компанії, тобто і законні способи здешевлення вартості поліса. У першу чергу, мова йде про систему бонус-малус. В страховці Автоцивілка вартість залежить від стажу безаварійної їзди. Чим більше років водій провів за кермом без пригод, тим дешевше йому обходиться поліс. Страховики всіляко стимулюють зниження кількості ДТП на дорогах, і це один із способів. Однак, не всі компанії вдаються до здешевлення поліса за рахунок бонус-малус. Згідно з останніми даними, МТСБУ збирається ввести заборону на використання цієї системи на кілька років. Для чого створюються подібні ініціативи? В першу чергу для того, щоб у страховиків було менше можливості маніпулювати ціною. В страховці Автоцивілка України вартість повинна формуватися прозоро, а відмова від таких систем покликаний зміцнити довіру страхувальників до страховиків за рахунок рівняння ціни. Ринок ОСЦПВ на даний момент регулюється не особливо жорстко, що дозволяє деяким компаніям виробляти <ahref="http://www.giraf.ua/ua/insurance/auto/osago/special/raschet_avtograzdanka">Автоцивілка розрахунок і створювати практично МЛМ-піраміди з полісів низької вартості. Заборона на бонус-малус планується запровадити не на постійній основі, а тільки на два-три роки. Очікується, що до того часу ситуація на ринку нормалізується.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг