Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Автоцивілка вартість

  • Дізнайтеся вартість автоцивілки в кращих компаніях
  • Ми цінуємо ваш час - поліс оформляється за лічені хвилини!
  • Акція! Індивідуальні знижки при самоcтоятельном оформленні заявки!
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Автоцивілка вартість по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
ОСЦПВ або як його ще називають - группа - це, безумовно, необхідний атрибут кожного водія в Україні, не кажучи вже про те, що це обов'язковий вид страхування. Десятки тисяч наших співвітчизників уже отримали компенсацію при різних неприємностях на дорогах. В страховці ОСЦПВ вартість у середньому по країні дорівнює 250 грн., Середня виплата - 5-5,5 тис. Грн. При тому, що на сьогоднішній день, автострахування зазнало ряд позитивних змін, все ще залишаються невирішені проблеми. В першу чергу страхувальники скаржаться на тривалий термін розгляду страхових випадків. На сьогоднішній день, відповідно до закону, цей термін дорівнює 90 дням з моменту подачі документів. Але на практиці деякі страховики, навіть ті, які знаходяться в ТОПі за обсягом продажів, порушують і цей термін. Клієнти мають право в такому випадку подавати заяву на сплату пені. Але на практиці, мало хто наважується на тривалу судову тяганину, а просто терпляче чекають рішення страховика. Багато хто, особливо ті, хто зіткнувся з цим вперше, не знають, скільки коштує ОСЦПВ і чому спостерігається такий розкид цін у різних страхових компаніях. Дійсно, не дивлячись на норми закону, вартість поліса може істотно відрізнятися. В першу чергу за рахунок комісійної винагороди продавцю. Неприємності можуть очікувати і коли страховик затвердив виплату по конкретному випадку, але сума менше очікуваної клієнтом. Як правило, збиток оцінює так званий «незалежний експерт». На жаль, часто трапляються випадки, коли цей «оцінювач» свідомо занижує вартість ремонту, діючи виключно в інтересах страхової компанії. Всі ці проблеми відомі МТСБУ, яке, в свою чергу, ініціює проведення реформ на ринку ОСЦПВ. Що стосується терміну розгляду справ - відомо, що достатньо й кількох тижнів на розгляд, компанії необгрунтовано затягують його до останнього. Тому пропонувалися реформи з метою зменшення терміну до 30 днів. Вартість Автоцивілки повинна формуватися прозоро, ведуться роботи з її рівнянням у всіх компаніях. Ну а щодо «незалежних експертів» - тут грає роль людський фактор. Можна просто сподіватися на неупереджену роботу такого фахівця. Але слід знати, що цілком законно оцінка збитку проводиться з урахуванням амортизації автомобіля. Чим старше автомобіль - тим дешевше він буде оцінений.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг