Хочете, ми вам передзвонимо?
Вкажіть ваш номер телефону і ми зв'яжемося з вами в самий найближчий час
Заявка на зворотній дзвінок прийнята
Наш менеджер зв'яжеться з вами по вказаному телефону в самий найближчий час
Заявка не була відправлена
В процесі відправки сталася помилка. Cпробуйте пізніше.
(067) 537-85-55
(044) 587-85-55
Є питання? Телефонуйте:

Страхування ОСЦПВ Вартість

  • Вартість ОСЦПВ для вашого автомобіля від провідних страховиків
  • Простота в оформленні поліса
  • Діють постійні знижки - стежте за пропозиціями!
Немає часу? Ніколи заповнювати форми?

Замовити поліс Страхування ОСЦПВ Вартість по телефону

Якщо у вас немає часу, ми можемо все зробити за вас! Замовте зворотній дзвінок і наш менеджер зв'яжеться з вами у найближчий час.
Ваш телефон:
шукаємо
1
обираємо
2
купуємо
3
готово!
4
Розрахуйте ОСЦПВ для вашого авто
Транспортний засіб
реєстрація і експлуатація
Місце реєстрації власника (за техпаспортом) Інше місто хто в основному експлуатує транспортний засіб? На який період страхується транспортний засіб? Інший період чи використовується ТЗ як таксі чи для пасажироперевезень?
Водій
з них без ДТП з вашої вини Права на пільги Розширити ліміти по ОСЦПВ Пряме регулювання
Автострахування в Україні розвивається з року в рік, страховики стежать за його динамікою, намагаються поліпшити якість обслуговування і сприяти зростанню ринку. Так, на ринку ОСЦПВ за підсумками 2013 врегульовано майже 100 тисяч страхових випадків. По термінах врегулювання, на жаль, зберігається негативна тенденція - майже в половині випадків на виплату компенсації знадобилося понад 120 днів. Відсоток зменшився, але несуттєво. Слід зазначити, що такі терміни є незаконними і страхувальник має право вимагати пеню за кожний день несвоєчасної виплати. Також за підсумками року збільшився збір страхових премій майже на 4% порівняно з 2012. Кількість виплат ж збільшилася на 16%, піднявши загальний відносний рівень виплат до 40%. У 2014 році особливо ніяких радикальних змін не передбачається. Прогнозується поступове зростання продажів і виплат на рівні зростання минулого року. Страхування ОСЦПВ вартість істотно не змінить. МТСБУ планує виключити зі свого складу кілька неблагонадійних страховиків та посилити контроль за рештою. Вихід з бюро і позбавлення ліцензії на продаж Автоцивілки приймає керівництво. Як правило, це пов'язано з несплатою гарантійних внесків. Бюро планує також посилити вимоги до страхових компаній. Метою таких заходів є відстеження випадків необгрунтованого демпінгу та продажу полісів компаній, які стоять на порозі свого банкрутства. Також у 2014 році планується модернізувати сферу страхування ОСЦПВ. МТСБУ планує налагодити інформаційний зв'язок між своїми базами та базами ДАІ, з метою ввести можливість оформлення електронного поліса. Очікується, що електронне ОСАГО можна буде купити вже в кінці року - це істотно спростить всю процедуру оформлення.

Впізнаєш когось?

Можливо, хтось іх твоїх друзів вже скористувався послугами Жирафа? Впізнаєш когось?

З ким ми працюємо?

З найбільшими гравцями на ринку фінансових послуг